24 Міжнародний туристичний салон «Україна» — UITM’2017, 04-06.10.2017, Київ

Головна туристична подія сезону — UITM’2017!
Кращі вітчизняні та світові туроператори, національні та регіональні туристичні організації, готелі, санаторії, курорти, авіакомпанії представлять найцікавіші пропозиції сезону осінь-зима 2017-2018!

Під час виставки представники туристичного бізнесу мають можливість ознайомитися з напрацюваннями міжнародних і вітчизняних компаній, провести переговори, укласти вигідні контракти з лідерами туристичної індустрії, обмінятися досвідом з іноземними колегами та партнерами в області просування країн та туристичних дестинацій, спостерігати за успішними прикладами просування інших країн. UITM – це також унікальне місце для знайомства світової спільноти з багатою історико-культурною спадщиною України.

В рамках виставки пройде «Ярмарок туристичних дестинацій України» — майданчик для презентації туристичних особливостей свого регіону / міста (фольклор, витвори мистецтва, історичні пам’ятки, гастрономічні родзинки та ін.)

Відвідувачів виставки чекає широкий вибір пропозицій від регіональних і міських туристичних представництв!
18 міст та областей України, серед яких Одеса, Харків, Луцьк, Чернівці, Чернігів, Кривий Ріг, Ніжин та Закарпатська, Одеська, Івано-Франківська, Запорізька, Дніпропетровська, Рівненська, Полтавська, Сумська, Чернівецька, Тернопільська, Черкаська області.

Дата і час проведення: 4-6 жовтня 2017, з 10:00 до 18:00

Місце проведення: МВЦ (метро Лівобережна), Броварський пр-т, 15 , Київ