Прем’єра української секс-кінокомедії «СВІНГЕРИ», 01.01.2018, Україна

У новий рік – з новими емоціями! Компанія «Ukrainian Film Distribution» представляє комедію «СВІНГЕРИ»

З 1 січня 2018 у прокат вийде українська кінокомедія “Свінгери”, де одну з головних ролей зіграла співачка та телеведуча Оля Полякова.

“Свінгери” – це українська версія латвійського кінохіта 2016 року від продюсерів проекту “Світське життя з Катериною Осадчою”. Усіх персонажів стрічки об’єднує бажання флірту – з партнером на вечорі свінгу чи з випадковим знайомим на балконі.
Заможний альфа-самець Ігор нудьгує в компанії своєї дівчини Ілони – гламурної світської левиці, яка більше за нього самого любить його гроші й хоче стати дизайнеркою піжам за його рахунок. Тим часом в хрущовку повертається з роботи лікар-пульмонолог Андрій: його дружина Ірина в халаті та бігуді вимагає сексу, на який у нього немає ані сил, ані бажання. 10 років рутини у шлюбі вбили будь-яку пристрасть в цій парі.
Ігор та Ірина підбурюють своїх партнерів вдатися до сексуального експерименту – свінгерського вечора.  Що буде, якщо ці пари поміняються партнерами?
Тим часом 30-річну вчительку англійської Свєту виставив оголеною на балкон коханець, коли його дружина раптово повернулася до квартири. Врятувати і обігріти її може тільки сусід по балкону Денис. Але вечір перестає бути томним, коли на порозі у Дениса з”являється продюсер Едуард.

Оля Полякова знялася в ролі світської левиці Ілони, яка мріє стати дизайнеркою піжам. На ній стандартний набір київської світської левиці: від сумки “Шанель” до “лабутенів”. Для повного щастя не вистачає лише обручки Tiffany, адже її головне завдання – одружити на собі столичного багатія Ігоря, з яким у неї стосунки.
“Я зіграла ну майже себе, — каже Оля Полякова. — Гламурна блондинка, яка на початку кар’єри також витрачала грошенятки свого чоловіка”.
Зйомки у комедії “Свінгери” стали справжнім викликом для артистки, адже сценарій передбачав не тільки комічні діалоги, а й відверті сцени з партнерами.
“Окрім свого чоловіка, я ні з ким не цілувалася тринадцять років!, — зізнається Оля. — І можу сказати, що саме пристрастний поцілунок в кадрі був для мене найбільш нервозним моментом. Замість того, щоб цим насолоджуватися (я не знаю, можна ж цим насолоджуватися на зйомках?), я думала: “Боже, мене вб’є мій чоловік і не пустить додому!”. Але я так давно хотіла стати акторкою, що підійшла до цих зйомок дуже відповідально і з усім упоралась”.

Разом з Поляковою в комедії знявся зірковий акторський склад: український секс-символ Дар’я Астаф’єва, Народний артист України Олексій Вертинський, зірки театру та популярних телесеріалів Анна Саліванчук, В’ячеслав Довженко, Михайло Кукуюк та Любомир Валівоць.

Буде так гаряче, що сніг розтане!

Оригінальна назва: СВІНГЕРИ
В українському прокаті:  СВІНГЕРИ
Жанр: сексуальна комедія
Студія: F Films (Україна)
Хронометраж:   90 хвилин
Прем’єра: 1 січня 2018 року
Формат: 2D
Режисер: Андрейс Екіс
У ролях: Михайло Кукуюк, Оля Полякова, В’ячеслав Довженко, Ганна Саліванчук, Даша Астаф’єва, Любомир Валівоць, Олексій Вертинський
Офіційний трейлер першої української секс-комедії «Свінгери»: https://www.youtube.com/watch?v=chziq00Avlo

Українську секс-комедію “Свінгери” можна буде побачити в кінотеатрах з 1 січня 2018 року.  

#OpenWorld
#OpenWorldInfo