Авторка багатьох проектів, Татьяна Петракова разом з дітьми, планує встановити особливий рекорд України! 04.03.2020, Київ

Після встановлення рекорду та гімну почнеться безпосередньо сам фестиваль «Діти за майбутнє України»

4 березня у концертній залі Українського Дому відбудеться щорічний вже шостий фестиваль «Діти за майбутнє України», який вже не один рік поспіль об’єднує сотні талановитих дітей з усіх куточків України!
Організатором фестивалю є команда Ukrainian People та її засновниця Тетяна Петракова, автор понад 500 соціальних та благодійних проектів для дітей, яка активно та системно підтримує талановитих дітей.
Цього року організатори обіцяють здивувати гостей, адже у рамках фестивалю відбудуться одразу два заходи в одному. Почнеться фестиваль із встановлення національного рекорду України, головна мета якого – привернути увагу до дітей із інвалідністю.

Встановлення рекорду відбудеться за підтримки благодійного фонду «Надії і добра».
Гості також стануть свідками зворушливого та особливого виконання гімну України, який заспівають понад 400 особливих дітей.
Після встановлення рекорду та гімну почнеться безпосередньо сам фестиваль «Діти за майбутнє України». В рамках заходу діти будуть співати, виконувати патріотичні постанови, дефілювати в українських вбраннях.
«Вже п’ять років ми з командою системно працюємо із талановитими дітьми України. Я не перестаю дивуватись, наскільки у нас талановита та ресурсна молодь. Але у порівнянні із європейськими країнами, ми, на жаль, маємо дуже формальну підтримку від держави. Саме тому треба брати ситуацію у свої руки. Особливо треба допомагати та розвивати таланти дітей соціальних категорій і ми, в кожному нашому проекті, надаємо таким дітям можливість. Я дуже рада, що щороку наші проекти фінансово та морально підтримують багато небайдужих батьків, які разом з нами розвивають таланти дітей. Я впевнена, що найкраще, що сьогодні можуть зробити дорослі – це надати підростаючому поколінню підтримку!» – ділиться Тетяна Петракова.

                           «Наші проекти є соціальними, бо дуже часто плутають благодійні і соціальні проекти. Чому соціальні, запитаєте ви? Тому що ми надаємо дітям платформу, яка допомагає їм розвивати потенціал. Привчаємо дітей до культурних цінностей, надаємо віру та підтримку для майбутніх перемог і при цьому, в кожному нашому проекті, ми вносимо благодійну складову та допомагаємо дітям, які в цьому потребують!» – ділиться Тетяна Петракова.
Нагадуємо, у минулому році V ювілейний фестиваль «Діти за майбутнє України» підтримали відомі митці, меценати, громадські діячі та зірки української естради! Загальна постанова «Молитва», з якої розпочався захід у 2019 році та у якій прийняли участь всі учасники фестивалю, приголомшила та розчула гостей, які аплодували стоячи! У цьому році програма обіцяє бути ще більш насиченою, зворушливою та яскравою!

Дата проведення: 04 березня 2020
Місце проведення: Українській Дім, вул. Хрещатик, 2, Київ

#ТетянаПетракова #ТатьянаПетракова #дітипонадусе