15086885_10207495411092067_863711221_nВиїзний, неформальний круглий стіл у Херсоні

12 листопада вперше соціально-політичний експерт Інна Силантьєва провела виїзний та неформальний Круглий стіл у Херсоні на тему: «Українська жінка  і політика: реальність, проблеми, радикальні зміни»

Метою круглого столу було обговорення питань гендерної політики в Україні, шляхів реалізації лідерських якостей жінки та відстоювання своїх громадянських прав в умовах сучасного політичного життя України, плідний відкритий діалог та обмін досвідом між експертами, представниками державної влади, політиками, представниками громадського середовища та волонтерських рухів.

img_3788-1Серед учасників Круглого столу були присутні успішні жінки, бізнес-леді, вчителі, головні редактори журналів, лікарі, які цілеспрямовано йдуть до своєї мети. Ініціатор Круглого столу Інна Силантьєва знайшла спільну мову з кожною гостею події. Завдяки новим знайомствам херсонок з Силантьєвою відбудеться новий етап лобіювання спільних проектів для розвитку культури та освіти в Україні. Обмін досвідом – ще одна сходинка  до успіху.

Організатор Круглого столу — Інна Силантьєва  – соціально-політичний експерт, нагороджена ООН за соціальний проект для дітей з вадами зору «Відчуті книгу», лектор національного Університету «Києво-Могилянська академія» (кейси з PR-стратегій), соціально-політичний експерт, громадський діяч, співзасновник «Школи Персонального брендингу, політичного піару і соціального іміджу», Віце-президент «Інституту територіального брендингу», посол доброї волі з питань екології, організатор масштабного проекту з відродження спорту Help Sport. Мотиваційний спікер багатьох форумів (Аніма, Дмитро Корпачев і тд). Організатор Круглих столів за темами культури і PR-стратегій у Верховній Раді України.

       img_3843-1      img_3855-1

Модератор і спікер Круглого столу — Вілена Воронова – брендолог, релайтер, політичний психолог, Член Асоціації політичних психологів України. Президент «Інституту територіального брендингу», автор і співзасновниця школи  «Персонального брендингу, політичного піару та соціального іміджу».

#OpenWorldInfo