1Видатний український спортсмен і політик Денис Силантьєв разом із дружиною Інною в переддень свята 8-го березня відкрив ще один безкоштовний клуб плавання для дітей на базі Школи вищої спортивної майстерності Києва

Відтепер під патронатом Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання тут, у басейні «Юність» на Печерську, навчатимуться діти-переселенці із зони АТО, діти-сироти, а також хлопчики і дівчатка із багатодітних сімей. Навчати дітей азам спортивної майстерності подружжя Силантьєвих довірило найдосвідченішим вихователям Школи вищої спортивної майстерності.

Наставник цих дітей інструктор із плавання ШВСМ м.Києва Олександр Матвеєв переконаний: «Освіта (в тому числі й спортивна) – це скарб. А праця – ключ до нього». Приємно було спостерігати, з 2яким бадьорим настроєм діти виконували настанови свого тренера. Та й він, як мовиться, працював з вогником. Бо підтримує ініціативу Силантьєвих і високо оцінює її. Думку тренера підопічних подружжя Силантьєвих поділяють також і їхні друзі. Вони активно допомагають Денисові та Інні – не лише словом, а й добрими справами. Скажімо, президент Міжнародної дипломатичної ради в Україні Викторія Ліснича, дізнавшись із ЗМІ про відкриття ще одного безкоштовного клубу плавання у басейні «Юність», розшукала адреси переселенців із зони АТО у столиці. І посприяла, аби діти саме із цих сімей могли набиратися сил і здоров’я у Школі вищої спортивної майстерності.

4       3

Подробиці про цю подію дивіться на каналі ukrvideotravel у Youtube.
Автор-оператор —  Сергій Комісаров

#OpenWorld