«Людина року: потенціал нових досягнень»

Стало вже доброю традицією нагороджувати спеціальними преміями «Людина року» неординарних особистостей, які своїми креативними, інноваційними, нестандартними ідеями та справами вносять значний вклад в розвиток української науки, культури, сучасних технологій і менеджменту.

2018 рік не став винятком і ми з радістю і гордістю матимемо честь вітати на сцені Національної опери України володарів Спеціальних премій, які своїми відкриттями, винаходами і «ноу-хау» змінюють нашу країну на краще та роблять наше життя більш багатогранним, гармонійним і сучасним.

Спеціальна премія «За вагомий творчий внесок у збереження і розвиток інституту сім’ї» — Наталія ГОРБАЛЬ відомий адвокат, експерт в області сімейного права, письменниця.

Наталія Горбаль – один з кращих адвокатів України і найбільш затребуваний експерт в області сімейного права, письменниця, успішний блогер і колумніст, автор двох гучних книг у сфері сімейного права «Must have сезону, або Новий погляд на шлюбний договір» і «Must have сезону, або Путівник по (труднощам) сімейного життя». Член Асоціації правників України, керівник проекту «Незалежний науковий консультант», заступник голови Комітету з сімейного та спадкового права. З 2008 року є членом Асоціації адвокатів України.

Партнер Адвокатської компанії «Золота Середина», творець і ідейний натхненник «Юридичної школи», покликаної допомогти молодим юристам, випускникам та студентам юридичних факультетів оволодіти практичними навичками у своїй професії. Крім адвокатської практики бере активну участь у громадському та соціальному житті країни. «Знання про свої права та обов’язки, особливо в шлюбі, значно полегшують життя». Саме ці слова стали фундаментом для просвітницької місії, підвищення правової культури громадян з метою подолання правової безграмотності в шлюбі та сім’ї.

У книгах Наталії, як головного лобіста культури сімейних відносин і шлюбного договору в Україні, міститься важлива інформація про всі можливі договори між чоловіком і жінкою на кожному етапі їх відносин, які дозволяють створити сімейне життя ясним, правдивим та з максимальною правовою захищеністю кожного члена сім’ї.

Книги автора, за своєю суттю, — довідник-путівник по труднощам сімейного життя, що надає певний алгоритм вирішення складних завдань, які виникають завжди в сімейному житті, але далеко не завжди учасники таких конфліктів з честю і гідністю з них виходять. І основною причиною цього є низька правова культура тих, хто одружується.

Фундамент щасливих, міцних та довготривалих відносин, на думку Наталії, складається з базових принципів побудови відносин: правда, любов і сила, дотримуючись яких, є всі шанси побудувати саме ту сім’ю, про яку ви мрієте.

За досягнення та вагомий внесок у розвиток бізнесу та надихаючий приклад для жінок Наталія Горбаль стала лауреатом проекту «Історії успішних жінок» за оцінкою номінаційної експертної ради Європейської асоціації розвитку бізнесу, Агентства стратегічного маркетингу «В29» та журналу «WomanUkraine»

У 2018 р. біографія Наталії Горбаль була внесена до історично-біографічного та презентаційного видання «Правова еліта України» (2018).

Спеціальна премія «За впровадження креативних бізнес-проектів та найсучасніших технологій в Україні» Фортунато ГУАДАЛУПІ ТОП менеджер міжнародного рівня, один з найуспішніших італійських бізнесменів, який майже 25 років працює в молочній галузі України.

Фортунато Гуадалупі успішно керує міжнародними підприємствами вже понад 30 років та на сьогодні займає посаду генерального директора в Групі компаній «ТЕРРА ФУД», очолюючи молочний напрямок п’ятий рік поспіль.

Фортунато Гуадалупі ще з дитинства пізнав всі тонкощі молочного бізнесу, він народився на півдні Італії в родині успішного бізнесмена. Фортунато очолив сімейний молочний бізнес, коли йому було всього 20 років та успішно розвивав його до 1993 р., молокопереробна компанія була заснована його батьком ще в 1956 р. Його кар’єра завжди була пов’язана з цією галуззю. Після того як компанію CPL Guadalupi Srl поглинув світовий виробник молочної продукції Parmalat, Фортунато займав керівні посади у цій компанії у різних країнах світу, в тому числі в Італії, Росії, Україні, Індії, Таїланді, Вєтнамі, Коста-Ріці та Нікарагуа. В 1995 р. за його сприяння Parmalat почала працювати в Україні. Завдяки міжнародному та мультикультурному багаторічному досвіду Фортунато має унікальний погляд на перспективи міжнародних ринків та міжнародного підприємництва.

В січні 2015 р. пан Гуадалупі приєднався до команди «ТЕРРА ФУД» в якості консультанта зі стратегічного розвитку, а в лютому 2016 р. його призначили генеральним директором компанії. Через півтора року роботи в компанії топ-менеджер вже міг сказати, що йому вдалося змістити орієнтири компанії від обсягів виробництва до показників рентабельності. Фортунато Гуадалупі каже, що найсерйозніший виклик був у тому, щоб зробити те, у що ніхто не вірить, взятися за те, від чого всі відмовилися. Йому потрібно було перебороти опір та страх людей. І це вдалося.

Під керівництвом Фортунато Гуадалупі активно розвиваються інноваційні проекти та передові технології у виробництві, впроваджуються стандарти якості та харчової безпеки міжнародного рівня, розробляються принципово нові продукти. Усі виробничі заводи консолідовані в молочний холдинг, з єдиним центром прийняття бізнес — рішень.  Управління майданчиками здійснюється із застосуванням єдиних бізнес-стандартів. Впроваджено матричну структура управління, в центральному офісі зосереджені центри експертизи та відбувається професійне управління всіма виробничими майданчиками компанії.

Багато часу  та ентузіазму Фортунато інвестує в підвищення лідерського потенціалу, привносить кращі міжнародні практики лідерства та управління. Фортунато має тонке відчуття талантів, саме тому йому вдається виявляти та розвивати молодих,  прогресивних та амбітних лідерів, які є  основною передумовою для динамічного розвитку молочного ринку України.