Результати дитячого чемпіонату «Хокейна Україна»

І знову спортивно-інформаційний проект «Хокейна Україна» 10 та 11 грудня 2016 року вже в місті Богуславі, на арені універсального навчально-тренувального центру зимових видів спорту «Льодограй», який є соціальним проектом оператора державних лотерей «М.С.Л.», організував і провів черговий чемпіонат 3-го сезону «Хокейна Україна» між командами хокеїстів 2007 року народження.

В змаганнях приймали участь команди: «Шершні» (Богуслав), «Дніпро-07» (Дніпро), «ХК Київ» (Київ),  «Крижинка» (Київ), «Білий Барс» (Біла Церква), «Сокіл» (Київ).

         img_6002       img_6014

Вболівальники мали змогу побачити справжні льодові баталії. Юні, але мужні і суворі хокеїсти самовіддано змагалися заради спортивної перемоги. 12 матчів було зіграно у дводенних поєдинках з такими  довгоочікуваними результатами:                %d1%85%d0%be%d0%ba%d0%ba%d0%b5%d0%b93

Команда «Дніпро-07»          І місце;
Команда «ХК Київ»              ІІ місце;
Команда   «Крижинка»       ІІІ місце;
Команда  «Білий Барс»       ІV місце;
Команда «Шершні»             V місце;
Команда « Сокіл»                 VІ місце.

Вітаємо переможців!

Нагадаємо, що головне завдання турнірів «Хокейна Україна»підтримка і популяризація аматорського та дитячого хокею в Україні, популяризація зимових видів спорту серед дітей та дорослих України та спроба долучити до співпраці всіх, хто займається дитячим та аматорським хокеєм, може і бажає підтримати разом з «Хокейною Україною» ці турніри.

Приємно, що свою зацікавленість до таких турнірів проявляють команди з інших сусідніх країн. Будемо сподіватись, що в наступних турнірах цього сезону приймуть участь і команди з інших держав. І чим більше турнірів буде проводитись в Україні, тим більшою буде цікавість серед молоді до цього виду спорту, тим більше буде шансів відновити наш хокей.

УНТЦ «Льодограй» та оператор державних лотерей «М.С.Л.» продовжують підтримувати кращі хокейні традиції та готувати нову зміну вітчизняних чемпіонів.  Тому, на прикладі «М.С.Л.»,  запрошуємо всіх зацікавлених осіб, спонсорів, яким не байдужий український хокей, яких цікавлять соціальні, спортивні проекти приєднатися до проекту «Хокейна Україна».

#OpenWorldInfo