1Легендарний хіт-парад «Територія А» продовжує відзначати своє 20-ліття двадцятьма благодійними акціями

Перший день весни зустріли із вірою і любов’ю.

1 березня о 19:00 у кінотеатрі «Кінопанорама» відбувся благодійний вечір «Вірю. Чекаю. Люблю» за участі відомих українських артистів, серед яких постійні учасники благочинних акцій «Території А» — Ілларія, Марина Одольська, Віктор Павлік, Дмитро Оскін, Костя Гнатенко, Артур Кульпович.

Почесними гостями благодійного вечора були українські захисники.

  4    2

Родзинкою вечора була прем’єра нового кліпа Анжеліки Рудницької «Вірю». Кліп присвячений усім, хто вміє вірити, чекати, молитися і любити. Це історія українки, яка чекає коханого з війни. Вона живе звичним життям, де поруч із щоденними турботами, друзями, зустрічами – порожнеча, яку може заповнити лише повернення коханого. Усі її думки, емоції, молитви зосереджені на вірі, що Він повернеться. З ним у дім повернеться щастя, радість і любові стане ще більше.
Кліп «Вірю!» — це вдячність усім, хто не втрачає віру. І сподівання на те, що наші кохані повернуться додому з війни живими.

У програмі вечора:
— прем’єра кліпа «Вірю!»
-знайомство із творчою групою кліпа та із кіборгом, який став у цьому відео актором
-концерт Анжеліки Рудницької та учасників благодійного туру “Територія А» збирає друзів»
-аукціон, де була виставлена сукня, у якій Анжеліка знімалася у кліпі
-виставка художніх робіт Анжеліки Рудницької

   5   6

Анжеліка Рудницька: «Я шукала саме таку «свою» пісню про війну і віру, про любов і розлуку — без пафосу, зі справжніми емоціями і справжнім життям, без пропаганди та надуманості. Її не вистачало мені, коли я виступала на фронті, у військових частинах, у госпіталях. Завдяки талановитим дркзям — Кості Гнатенку і Артуру Кульповичу — така пісня у мене тепер є. Кліп «Вірю!» — зворушливий, ніжний, наповнений любов’ю. Ми дуже сподіваємося, що він сподобається».

Кліп на цю пісню спонукав знімати саме Олександр Бригинець, який став одним із перших його глядачів. Режесер кліпа — Олександр Махач, оператор — Андрій Колодич. Автор ідеї — Анжеліка Рудницька.

Пісня і кліп «Вірю» — це справжня історія життя, сповненого тривогами, переживаннями, сподіваннями, надією, вірою і любов’ю. Кліп вдався дуже зворушливий і справжній.

Атмосфера благодійного вечора була надзвичайно теплою, дружньою, щирою. Кліп демонстрували на початку вечора, а потім наприкінці. Також Анжеліка Рудницька сама заспівала пісню «Вірю» для гостей вечора. Зал аплодував стоячи.

Усі прибутки від благодійного вечора традиційно будуть передані на підтримку пораненого кіборга Дмитра Бондаря.

Гроші на підтримку Дмитра Бондаря можна перерахувати на картку ПриватБанку
5168 7573 0120 6019 Ірина Бондар (дружина Дмитра).

#OpenWorld