Прес-конференція творців фільму «Герой мого часу», 25.04.2017, Київ

Знімальна група запрошує завітати  25 квітня в ТРЦ «ЦУМ» о 15:00, де відбудеться прес-конференція з нагоди початку зйомок соціальної комедії «Герой мого часу»

«Герой мого часу» — це історія про твоїх друзів, сусідів, про киян. Адже кожен з нас шукає своє місце в столиці одночасно вирішуючи безліч проблем, що підстерігають на кожному кроці. Жеки, сусіди, дороги, а також любовні перипетії і все це на фоні улюблених місць столиці.  Уперше одним з героєм фільму є саме Київ! Адже буремне життя в столиці надихнуло режисера на зйомки стрічки. Тож кожен з киян та гостей міста може потрапити до об’єктиву камери, якщо знайде знімальну групу. Підказка, шукайте у найкрасивіших та знакових місцях столиці. До речі, сама прес-коференція відбудеться у одній із знімальних локацій майбутньої стрічки – у  легендарному «ЦУМІ»!  Уперше саме для знімальної групи «Герой мого часу» дирекція люб’язно надала локації торговельно-розважального центру для зйомок.

Також ви дізнаєтеся, як зняти кіно без жодного професійного актора, чому українську стрічку знімає грузинський оператор та усі секрети зі знімального майданчика!

Учасники прес-конференції:
Режисер Тоня Ноябрьова,
Оператор-постановник Тато Котетішвілі,
Заступник голови Державного агентства з питань кіно Сергій Неретін,
Продюсери Анна Паленчук, Микола Конопелько

  Модератором бесіди буде зірковий шоумен Ілля Ноябрьов.

Дата і час проведення: 25 квітня 2017, початок о 15:00

Місце проведення: ТРЦ «ЦУМ», вул. Хрещатик, 38, Київ

#OpenWorldInfo