Презентація проекту «БІЗНЕС-СТАРТ: КЕРІВНИЦТВО ДО ДІЇ», 29.04.2016, Київ

размещено в: Прошедшие | 0

«BUSINESS START: GUIDE TO ACTION»: ШЛЯХ ФОРМУННЯ РИНКОВИХ ВІДНОСИН, ЩО ВІДПОВІДАЮТЬ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ!

29 квітня в Американському домі (м.Київ, вул. Миколи Пимоненка, 6) відбудеться презентація проекту «BUSINESS START: guide to action», в рамках якого пройде круглий стіл з власниками підприємств, науковими діячами, експертами з маркетингу та ринкових відносин на тему «Проблеми та розвиток підприємництва». Організатором виступили голова «Українського фонду соціальних перетворень», грантер УВКБ ООН, автор соціальних проектів Тетяна Петракова та автор проекту «BUSINESS START: guide to action, розробник методики тренінгової і менторської підтримки підприємництва, випускник програми Open World Leadership Centre, підприємець та співзасновник «Українського фонду соціальних перетворень» Світлана Олєйнікова.

Провідні експерти обговорять проблеми підприємництва з представниками малого та середнього бізнесу, переселенцями, які намагаються побудувати власний бізнес, а також з випускниками фахових вишів.

Багатостороння підтримка розвитку малого та середнього бізнесу, побудова соціально орієнтованої економіки мають бути головним вектором реформ нашої країни. Постійні зміни до Податкового кодексу, неефективна фінансова підтримка, обмеження, встановлені на законодавчому рівні, відсутність системи підтримки не дозволяє бізнес-сегменту та починаючим підприємцям реалізувати свій потенціал та впровадити інноваційні моделі введення бізнесу. За рахунок вирішення питання підтримки малого бізнесу взаємо виключаються інші актуальні для країни проблеми, зокрема: працевлаштування населення, формування стабільного середнього класу – переважаючої верстви населення, що у свою чергу сприятиме процесам інтеграції української економіки в світові масштаби.

В рамках проекту «BUSINESS START:guide to action» планується проведення прес-конференції та серії з 3-х майстер-класів з долученням провідних експертів в сфері економіки та розвитку бізнеса, піару, реклами, результатом яких стане розробка методики «Підтримки бізнесу».

Організатор Тетяна Петракова зазначає: «Підприємці сьогодні потребують не тільки фінансової допомоги та змін на законодавчому рівні, але й інформаційної підтримки стосовно реалізації власних бізнес-ідей, рекомендацій та порад від провідних експертів розвитку бізнесу, реклами, піару. Сьогодні з метою підтримки бізнесу, як ефективної моделі економічного розвитку нашої країни нагальним є проведення заходів для ефективного розвитку справи та формування ринкових відносин, що відповідатимуть європейським стандартам».

Автор проекту Світлана Олєйнікова резюмує: «Україна відноситься до країн перехідного типу. Тому зміни є невід’ємною складовою процесу формування та створення гідних реалій. Кардинальні перетворення та інновації – запорука щасливого майбутнього та піднесення країни на щабель високорозвиненої європейської країни, здатної презентувати своє ім’я на більш високому рівні – світовому».

Дата і час проведення: 29 квітня 2016, 13:00-15:00

Місце проведення: Американський дім, вул. Миколи Пимоненка, 6, Київ

#‎OpenWorld‬

Business Aficha

#‎OpenWorld‬