Презентація колекції Business & Passion, 03.03.2017, Київ

Колекція Business & Passion | Ladies day — задовольни свої амбіції 

Напередодні свята весни платформа перевтілення Impreza Fashion-Studio спільно з Ольгою Святковою презентують колекцію ділових костюмів для жінок. На вас чекає шоу-програма і маса сюрпризів! Цього вечора ми співатимо, танцюватимо та розважатимось разом із зірками українського шоу-бізнесу.

Коли перед церемонімейстром і просто успішною леді Ольгою Святковою постало питання вибору ділового костюму, вона звернулась до Оксани Покотило — власниці Impreza Fashion-Studio. Під час зустрічі двох молодих і сучасних бізнес-вумен народилась ідея створити спільну колекцію під назвою Business & Passion.

Правильно підібраний костюм в гардеробі раз і назавжди вирішить питання що одягнути, щоб виглядати відповідно до дрес-коду і, водночас, залишатись витонченою та елегантною.
Цією колекцією ми ще раз хотіли підкреслити роль жінки в сучасному світі.

Чому варто прийти на показ?
— Побачити нову колекцію жіночих ділових костюмів. Ви матимете можливість не тільки познайомитесь із тенденціями у світі ділової моди, але й придбати будь-який костюм з подіуму одразу під час показу.
— Долучитись до благодійності. Половина коштів виручених від продажу квитків на показ і продажу костюмів буде передано Центру дитячої кардіології та кардіохірургії (Охматдит).
— Зав’язати нові ділові контакти. Саме у цей вечір ми зберемо в одному місці всю бізнес-тусовку Києва.
— Взяти участь у розіграші сертифікату на 1000 грн. для пошиття одягу в Impreza Fashion-Studio, а також подарунків від наших партнерів.
— Приємно провести час у ресторані Чайхона базар, де на всіх гостей чекатиме святковий фуршет та насичена програма. Музичний партнер вечора — Дядя Жора company.
— Під час заходу працюватимуть найкращі фотографи та ЗМІ. Наші медіа-партнери: Перший діловий ТК, ID Fashion, Ukrainian people, Kyiv fashion people та ін.

Заявку на акредитацію ЗМІ надсилайте на info@impreza.net.ua.

Дякуємо Ользі Святковій та Наталії Валевській за участь в організації заходу.

Вартість квитка — 150 грн.
У день показу — 250 грн.
Кількість квитків обмежена (!)
Для замовлення квитків пишіть Oксані Покотило та Ользі Святковій.
З приводу партнерства та інших питань звертайтесь за тел.: 095 566 48 59.

Дата і час проведення: 3 березня 2017, початок о 19:00

Місце проведення: ресторан Чайхона базар, вул. Петра Болбочана, 2, Київ

BP1#OpenWorld