Презентовано Bigl.ua — найбільший в Україні маркетплейс із товарами перевірених продавців, 09.02.2016, Київ

9-го лютого у Києві було презентовано найбільший в Україні маркетплейс із товарами перевірених продавців — Bigl.ua

Його вивели на ринок творці Всеукраїнського торгового центру в інтернеті Prom.ua, які мають успішний 8-річний досвід роботи на ринку електронної комерцїї України. З понад 500 тисяч компаній, які продають свої товари та послуги на Prom.ua, для роботи на Bigl.ua відібрано 4,5 тисячi найкращих. Критерії відбору: доведена якість обслуговування, завжди наявний асортимент товарів, перевiренi позитивні відгуки покупців.

Bigl3

Bigl.ua впроваджує нові стандарти на ринку електронної комерції — найкращі конкуруватимуть між собою за покупця. Коментуючи запуск, директор з маркетингу Prom.ua Олексій Філановський зазначає: “Маркетплейси в світі і в Україні — це крок до нової економіки, без регуляторів, закупівельників, менеджерів категорій — тих, хто визначає, що добре, а що погано; хто керує вподобаннями покупців. Маркетплейс максимально зближує продавців з покупцями — тут успішним стає той i лише той, хто продає найкращий товар і якісно обслуговує клієнта”.

bigl2Сьогодні, на момент старту, на Bigl.ua — понад 5,5 мільйонів товарів. Це  принаймні у 25 разів більше, ніж у найвідоміших офлайн-гіпермаркетах України. “Ми зібрали продавців і товари різних цінових категорій — від  економ до преміум, з усіх регіонів України. Очікуємо, що вже за півроку у нашому асортименті буде не менше 10 мільйонів товарів та 2,5 млн унікальних відвідувачів на місяць” — поділився планами керівник маркетплейсу Bigl.ua Віктор Кириченко.

Кожну покупку на Bigl.ua застраховано на 3 тисячі гривень. Також створено службу контролю якості, яка за допомогою метода “таємний покупець” перевіряє роботу продавців, надає рекомендації у разі виявлення прогалин у сервісі та здійснює функції арбітражу у суперечливих ситуаціях.

#OpenWorld