Прем’єра поетичної драми «МАРУСЯ ЧУРАЙ», 09-10.02.2018, Київ

9 та 10 лютого 2018 року на сцені Національної оперети України поетичної драми «МАРУСЯ ЧУРАЙ»!

Колектив театру спільно з режисером-постановником вистави Сергієм Павлюком, презентують одну з найвідоміших легенд українського народу – поетичну драму «Маруся Чурай», за віршами української письменниці Ліни Костенко!

Генеральний директор-художній керівник Національної оперети, н.а. України  Богдан Струтинський починав свій шлях режисера з постановки творів Ліни Василівни Костенко, багато спілкувався з поетесою.

Ми обіцяємо Вам особливу постановку «Марусі Чурай», де музика є повноцінним персонажем, а кожен герой назавжди залишиться у пам’яті!

Головна героїня– Маруся Чурай –неповторна, одухотворена, творча особистість, народна поетеса-піснярка, яку намагається поглинути дріб’язковий, егоїстичний, безжальний буденний світ.

Вважають, їй належать такі відомі пісні, як «Засвіт встали козаченьки», «Віють вітри, віють буйні», «Ой не ходи, Грицю» та ін.

За вбивство свого коханого Маруся засуджена до жорстокого покарання.

Дівчина не винна, отрута, що згубила Гриця, була призначена їй самій. Але судді невблаганні. Навіть полум’яна промова Івана Іскри не рятує піснярку: «Ця дівчина не просто так Маруся.

Це -голос наш. Це — пісня. Це — душа…».

Звучання вистави наповнене автентичним співом і музикою, які мало хто чув…

Режисер-постановник Сергій Павлюк, ставив перед собою завдання показати в першу чергу саме людську долю, долю дівчини, яку зрадили, і яка, на жаль, виявилася не такою сильною, як нам хотілося б від героїні роману.

Проект реалізовано за підтримки АБ «УКРГАЗБАНК».

Дата і час: 09 і 10 лютого 2018, початок о 19:00

Місце: Національна оперета України, вул. В. Васильківська 53/3, Київ