Бізнес-подія 2017 року — Olerom FORUM 1, 30.09.2017, Київ

Міжнародне Бізнес Об’єднання спільно з OLEROM FORUM 1 оновлює формат ведення бізнесу в Україні, щоб вивести його на світовий рівень!

30 вересня в приміщення Палацу спорту в Києві більше 7 000 власників та топ-менеджерів бізнесу, крупних інвесторів, політиків спільно з тисячами підприємців України та зарубіжжя долучаться до зразків кращого світового досвіду правил ведення успішного бізнесу.

Хедлайнер спільного заходу МБО та OLEROM FORUM 1– Стів Возняк – співзасновник Apple, людина, яка винайшла перший персональний комп’ютер і автор комп’ютерної революції.
Майстер-класи проведуть культові бізнес-експерти: Сер Річард Бренсон, Роберт Кіосакі, Бодо Шефер, Євген Чичваркін, Бен Сандерс та інші гуру бізнесу.

Серед зіркових спікерів форуму – автор першого у світі безкоштовного онлайн-магазину додатків GetJar і засновник венчурного фонду Nextury Ventures – Ілля Лаурсен; співзасновник краудфандінгового майданчику Kickstarter Чарльз Адлер; бізнес-мислитель і експерт у галузі менеджменту, автор всесвітньовідомих бестселерів Маршалл Голдсмітт.

Не втратьте шанс бути учасником бізнес-події року!

Детальна інформація на сайті: http://iba-world.biz/

http://iba-world.biz/-nformac-ine-pole/b-znes-pod-ja-2017-roku-olerom-forum-1.html

При купівлі квитка введіть в поле «промо-код» код — iba.

Придбати квитки можна за посиланням: https://forumone2017.ticketforevent.com/ru/home/19110/

Дата і час проведення: 30 вересня 2017, 09:00-21:00

Місце проведення: Палац Спорту, Спортивна площа 1, Київ