IV Національний форум «Нерухомість України», 09-10.12.2015, Київ

Цього року IV Національний форум «Нерухомість України» отримає статус міжнародного!

9-10 грудня 2015 року у великому конференц-залі Національної академії наук України в Києві — пройдуть два неймовірні дні Національного форуму «Нерухомість України».

День міжнародних експертів (Inter-Experts Day) 9 грудня 2015 року збере на круглому столі експертів з таких країн як Іспанія, Франція, Велика Британія, Індія, Німеччина, Болгарія, Латвія, Бельгія, Казахстан, Ліван, Україна та інших країн світу, де обговорюватиметься питання ролі експертної спільноти у прийнятті рішень в сфері нерухомості та впливу цих рішень на економічні процеси.3

День конференції 10 грудня 2015 року буде насичений виступами представників українського ринку нерухомості, органів управління в сфері економіки України, експертів різних сфер бізнес-циклу на ринку — брокерів, девелоперів та інвесторів, експертів, менеджерів та успішних бізнесменів у форматі пленарного засідання та панельних дискусій. Серед спікерів дня конференції Андрій Новак, голова Комітету Економістів України і Нік Коттон, — Керуючий Директор DTZ Україна.

Завдяки зусиллям FIABCI-Україна, що є представником і одним із спонсорів заходу, ключовими спікерами і учасниками панельних дискусій будуть не лише українські фахівці, а й всесвітньо відомі представники світового ринку нерухомості, зокрема президент Міжнародної федерації професіоналів з нерухомості FIABCI International Кіркор Аджерханян.

9 грудня 2015 року у перший день IV Національного форуму «Нерухомість України» відбудеться декілька значущих для українського та світового ринку нерухомості подій:

5

Круглий стіл «Час змін: девелопери та інвестори перед викликами «нової глобалізації» під час якого презентуватиметься програма інклюзивного девелопменту, затверджена на рівні ООН. Що надзвичайно приємно, — вперше у Східній Європі презентуватиметься програма саме в Україні, оскільки цього року главою Всесвітньої ради девелоперів та інвесторів FIABCI було обрано на Генеральній асамблеї у Малайзії — українського фахівця та експерта, президента FIABCI-Україна – Телмана Аббасова, який і буде пропонувати до обговорення цю програму.

Майстер-класи від професіоналів своєї справи, що представляють різні напрямки ринку — ринок ріелторів та агентів буде мати можливість повчитися у індійського гостя — пана Фарука Махмуда та експерта з Іспанії – Рамона Рієра Тороба; а також від Яни Мроветц з Німеччини — віце-президента Всесвітнього конкурсу девелоперських проектів, що поділиться глобальними тенденціями світового будівництва та інноваційними рішеннями, які щодня дають нове поле для росту девелоперській думці. Експерти, оцінювачі, менеджери, власники бізнесів та молоді фахівці з нерухомості, що лише починають свій шлях — проведуть 3 години насолоди професійного та мотиваційного спілкування з Коучем, Тренером, Інвестором, Бізнес-ангелом, Девелопером, Ріелтором та СУПЕР-Людиною з ВЕЛИКОЇ букви – Хендріком Нелде з Бельгії. На його майстер-класі ті, що прагнуть сертифікованої освіти з нерухомості, зможуть пройти етап отримання сертифікату міжнародного рівня (кожному учаснику буде видано іменний документ про завершення спеціального навчання). Але найціннішим є те, що після цього майстер-класу кожен учасник зрозуміє: для того, щоб стати успішним, потрібно робити конкретні кроки, і що «Успіх — це не випадковість»!

Девелоперські компанії, які протягом року подавали свої заявки на участь у національному відборі на конкурс FIABCI Prix D’Excellence, ввечері на гала-вечері та церемонії вручення премій отримають свої національні відзнаки FIABCI Prix D’Excellence Ukraine з рук Яни Мроветц та президента FIABCI International Real Estate Federation пана Кіркора Аджерханяна, який щороку відвідує 20 країн світу з робочими візитами. Цього року в ці 20 країн потрапила Україна, то ж ми пишаємося тим, що нам віддають перевагу — а значить вірять у потенціал ринку та нові можливості для співпраці у світі.

Організатори цієї історичної події підготували для усіх бажаючих феєричне дійство — церемонію нагородження переможців та лауреатів конкурсу «Професійне визнання» та Національного рейтингу «Найкращі ріелторські компанії України», яка відбудеться під час Гала-вечері 10 грудня 2015 року одразу після завершення конференції.

В рамках гала-вечері буде проведено благодійний аукціон для збору коштів на потреби мешканців дитячого будинку «Малятко», м.Київ.

Нагадаємо, що у 2015 році, організаторами IV Національного форуму «Нерухомість України» є: FIABCI-Україна, Спілка фахівців з нерухомого майна України, Ріелторська палата України і Асоціація професійних управляючих нерухомістю України.

Приєднуйтеся до цієї абсолютно унікальної події в історії українського ринку нерухомості, слідкуйте за новинами про спікерів, експертів та про ринок нерухомості в Україні, реєструйтеся аби не пропустити можливість послухати та повчитися у професіоналів світового класу.

З нетерпінням чекаємо Вас на нашому IV Національному форумі «Нерухомість України»!

Зареєструватися на участь у форумі можна за цим посиланням: https://goo.gl/forms/vKmO0q7aAK

Всі питання щодо участі та співпраці з IV Національним форумом «Нерухомість України» направляти на електронну адресу оргкомітету форуму: forumukraine15@gmail.com

Деталі на сайті: realestateforumukraine.com

Офіційна сторінка форуму на Facebook: https://www.facebook.com/forumukraine15/

Інтерфакс-Україна – медіа-партнер заходу.

#OpenWorld

6

2