Зустріч з акторкою театру та кіно Ірмою ВІТОВСЬКОЮ, 03.03.2016, Київ

Фонд «Відкрий Україну» запрошує на зустріч Мистецького клубу «Обличчя» з акторкою театру та кіно, телеведучою, волонтером Ірмою ВІТОВСЬКОЮ

Тема зустрічі – «Український театр як соціальний інструмент»
Під час зустрічі Ірма Вітовська розкаже про благодійний арт-проект «Оскар і Рожева Пані» — унікальний театральний проект, присвячений важкохворим дітям. Актриса хоче допомогти тяжкохворим українським дітям і стимулювати суспільство до вирішення важливої проблеми — паліативної допомоги, яка недостатньо практикується в Україні. «І мені здається, зараз треба більше працювати саме з таким театром, куди люди приходили би плакати і сміятися», — переконана Ірма ВІТОВСЬКА.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА. Реєстрація на подію ОБОВ’ЯЗКОВА за посиланням – http://goo.gl/forms/ZxVv5Dei9c

Дата та час проведення: 3 березня 2016, початок о 19:00.

Місце проведення: вільний простір Smartville, бул. Тараса Шевченка, 36а, 3-ий поверх.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:
Ірма ВІТОВСЬКА — сучасна українська акторка театру та кіно; працює у Молодому театрі (з 1998), відома за роллю Лесі у серіалі «Леся+Рома» (2005-2007). Ведуча розважальних шоу на українському телебаченні. Неодноразово була учасницею багатьох міжнародних театральних фестивалів. Отримувала персональні нагороди. Була тренером в шоу «Маленькі гіганти» на телеканалі «1+1».
За патріотизм, активну громадянську позицію, самовіддану допомогу людям, які її потребують, «Фонд оборони країни» нагородив Ірму Вітовську орденом «ЗА ОБОРОНУ КРАЇНИ».

Мистецький клуб «Обличчя» – проект Фонду «Відкрий Україну», в рамках якого відбуваються регулярні відкриті зустрічі з українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури. Щомісяця проводяться літературні читання, творчі зустрічі, майстер-класи, кінопокази, музичні вечори та виставки.

афиша Витовская#OpenWorld