Marry Me Wedding Day 2020: яке весілля є ідеальним у 2020, 04.04.2020, Київ

4 квітня в Києві, в HYATT Regency, відбудеться грандіозний весільний івент Marry Me 2020, top-offers лідерів весільного бізнесу

Marry Me Wedding Day 2020 – це масштабний захід для молодят і представників весільної індустрії.

Щоб відповідати високим очікуванням гостей, організатори Marry Me Wedding Day представлять свіжі та найкреативніші рішення – абсолютно концептуальний підхід у весільному декоруванні, кейтерингу, авторських весільних тортах, вбранні та прикрасах, розвагах.

Marry Me Wedding Day збере понад 1 000 людей: наречених, представників ЗМІ, блогерів, медіаперсон, весільних експертів та інфлюенсерів – щоб розповісти і показати, як провести ідеальний весільний день у 2020 році.  Преміум-бренди запропонують нареченим унікальні весільні новинки, сюрпризи та подарунки. Головний приз – романтична мандрівка.

Marry Me Wedding Day проходив уже 5 разів і за цей час став найочікуванішою подією у весільному світі. Кожна наречена зможе дотикнутися до всіх весільних новинок, надихнутися стильними дизайнерськими рішеннями та поспілкуватися з усіма трендсеттерами весільного світу. Один день, одна локація збере «все, про що ти мріяла», – обіцяє Весільне агентство MARY, яке є організатором події.

Marry Me Wedding Day – це поєднання досконалих prime продуктів і весільних ідей з дійсно ефективною бізнес-платформою для формування ділових стосунків. Нам довіряють відомі бренди, серед яких Helen Marlen, GoodWine, St’ Diamont, Le biostetics, Weddind shop, Novias, Укрфлора, Bassano, La famiglia.

Офіційний сайт заходу: https://marryme.biz/
Instagram: @marryme_biz
Реєстрація учасників: marryme.bride@gmail.com  або за телефоном  +380 (99) 245 71 75
Акредитація ЗМІ: pr.agencymary@gmail.com

Дата і час проведення: 4 квітня 2020, початок об 11:00
Місце проведення: готель HYATT Regency, вул. Алли Тарасової 5, Київ