Marry Me Wedding Day 2020: яке весілля є ідеальним у 2020, 25.06.2020, Київ

25 червня в Києві у розкішному готелі HYATT Regency відбудеться грандіозний весільний івент Marry Me 2020, top-offers лідерів весільного бізнесу

Marry Me Wedding Day 2020 – це масштабний захід для молодят і представників весільної індустрії. Кожна наречена зможе доторкнутися до всіх весільних новинок, надихнутися стильними дизайнерськими рішеннями і поспілкуватися з усіма трендсеттерами весільного світу.

Організатори Marry Me Wedding Day представлять свіжі та найкреативніші рішення – абсолютно концептуальний підхід у весільному декоруванні, кейтерингу, авторських весільних тортах, вбранні та прикрасах, розвагах.

Marry Me Wedding Day збере понад 1 000 людей: наречених, представників ЗМІ, блогерів, медіаперсон, весільних експертів та інфлюенсерів – щоб розповісти і показати, як провести ідеальний весільний день у 2020 році.  Преміум-бренди запропонують нареченим унікальні весільні новинки, сюрпризи та подарунки.

Гості Marry Me Wedding Day зможуть побачити церемонію реальної весільної пари, стати частиною світського світу, продегустувати безліч luxury продуктів і виграти ексклюзивні подарунки для молодят. Головний приз – романтична подорож.

Marry Me Wedding Day – це поєднання досконалих prime продуктів і весільних ідей з дійсно ефективною бізнес-платформою для формування ділових стосунків. Нам довіряють відомі бренди, серед яких Helen Marlen, GoodWine, St’ Diamont, Le biostetics, Weddind shop, Novias, Укрфлора, Bassano, La famiglia.

Офіційний сайт заходу: https://marryme.biz/
Instagram: @marryme_biz
Реєстрація учасників: marryme.bride@gmail.com  або за телефоном  +380 (99) 245 71 75
Акредитація ЗМІ: pr.agencymary@gmail.com

Дата і час проведення: 26 червня 2020, з 12:00 до 22:00
Місце проведення: готель HYATT Regency, вул. Алли Тарасової 5, Київ

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#OpenWorldОткрытыйМир