Legion Run у Києві, 22.07.2017, Київ

Через бруд, лід та вогонь: Legion Run у Києві

22 липня 2017-го року у X-Parkу зберуться прихильники здорового способу життя та стійкості духу аби відчути себе справжніми легіонерами.

Legion Run — 5-кілометровий забіг для команд чи індивідуальної участі з різноманітними перешкодами з вогню, льоду, бруду і колючого дроту. До слова, усі перешкоди розробляються фахівцями цивільної інженерії і конструюються ліцензованими підрядниками, тому ми можемо говорити про абсолютну безпеку.

     

«Legion Run став найбільш масштабним і визначним забігом з перешкодами у Південно-Східній Європі всього за три роки. Українці також можуть взяти участь у цій цікавій спортивній пригоді, яку вже встигли побачити на 3-х континентах та у 12-ти країнах світу. Це пригодницький марафон, тому на дистанції у нас 20 різноманітних перешкод, кожна з яких, переконаний, подарує учасникам незабутні враження та нових друзів. Ми є лідерами ринку. Щороку (як справжній легіон) ми завойовували нові території. Цьогоріч Legion Run вирішив приїхати до Києва. Київ – це європейська столиця, де здоровий спосіб життя є не тільки модним трендом, а й ідеологією, яку сповідує українська молодь. Крім того, ми переконані, що українці досить близькі нам ментально», — розповідає генеральний директор Ltd.Legion Run Івайло Матєв.

За його словами, Кіпр став батьківщиною цього спорт-івенту. Саме у цій країні у 2014-му році понад 5000 учасників вперше взяли участь у ньому. І такий успіх надихнув організаторів постійно розширювати географію. Так,  у 2017-му організатори запланували проведення Legion Run більш, ніж у 10-ти країнах світу: в Україні, Ізраїлі, Італії, Болгарії, Литві, Словаччині, Греції, на Сицилії та в Азії – у Малайзії,  Гонконзі та ін.

  

Дата і час проведення: 22 липня 2017, початок о 10:00

Місце проведення: спортивно-розважальний комплекс «Х-PARK» м.Київ, Парк Дружби Народів