Прем’єра фільму «КІБОРГИ», 07.12.2017, Україна

размещено в: Прошедшие | 0

Компанія «Ukrainian Film Distribution» і кінотеатри України запрошують на показ фільму «КІБОРГИ»!

Цей фільм про сучасні події, сучасних героїв та відповідальність кожного з нас у побудові нової міцної та щасливої країни.

Художній фільм «Кіборги» — історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця! Бо за їхніми спинами матері, жінки, діти і ціла Україна!

Оригінальна назва: КІБОРГИ
В українському прокаті: КІБОРГИ
Студія: ІДАС ФІЛМ
Жанр: військова драма, бойовик
Хронометраж: 110 хвилин
Прем’єра: 7 грудня 2017 року
Формат:  2D
Режисер: Ахтем Сеітаблаєв
Продюсер: Іванна Дядюра
Оператор: Юрій Король
Сценарій: Наталія Ворожбит
Актори стрічки:  В’ячеслав Довженко, Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Роман Ясинський, Віктор Жданов, Олександр Піскунов,  Костянтин Темляк, Роман СемисалАнотація: Художній фільм «Кіборги» — історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю у походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця! Бо за їхніми спинами матері, жінки, діти і ціла Україна!

Офіційна сторінка на Фейсбуці: http://fb.me/kiborhy

Нагадуємо, що знімальна команда разом з фондом «Повернись живим» проводить соціальну ініціативу #ЯНебайдужий. Кожні 5 грн. з квитка підуть на допомогу родин загиблих кіборгів.

У кінотеатрах України з  07 грудня 2017 року!

#OpenWorld
#OpenWorldInfo