Caribbean Club та Radio Jazz презентують серію камерних вечорів «Джазовий квартирник», 21.02, 28.02, 09.03.2021, Київ

размещено в: Актуальные | 0

Джаз, смачна вечеря та лампова атмосфера: у Києві відбудеться серія камерних вечорів «Джазовий квартирник»

Caribbean Club Concert Hall та Radio Jazz презентують серію музичних вечорів «Джазовий квартирник». У продажу лише 100 квитків на кожний вечір – прекрасна можливість насолодитися гарною музикою в камерній атмосфері.

«Джазовий квартирник чудовий варіант для відпочинку всією родиною або вечері з коханою людиною. Якісна джазова музика, смачна вечеря, келих улюбленого напою та тепла лампова атмосфера – саме те, що потрібно, щоб відволіктись від буденності та насолодитися зимовими вечорами. Під час серії шоу гості почують всі можливі різновиди джазу: від свінгу до блюзу. Дрес-код у стилістиці подій вітається!», – розповідають організатори.

Одним лише джазом організатори не обійшлися, у афіші квартирників присутні різноманітні шоу та концерти з музичною програмою від свінгу до рок-н-ролу. Заклад підготував такі події: 21 лютого – «Cosy Oleksa» з програмою «Getting Started», 28 лютого – традиційне шоу Yiddish Jazz Show у виконанні співачки GOLDA та Freedom Ballet, 9 березня – Aniko Dolidze Big Band з романтичною програмою «Для Закоханих». Розповідаємо детальніше про кожну з них.

21 лютого: «Cosy Oleksa» з програмою «Getting Started»

Що може бути краще за келих улюбленого напою у затишній атмосфері під чудовий ритм-н-блюз? Саме таку можливість пропонує молодий музичний гурт «Cosy Oleksa» – сольний проєкт Олекси Філіппенкова, відомого прихильникам рок-н-ролу усієї країни та за її межами.

«Getting Started» – перший великий сольний концерт колективу «Cosy Oleksa», який поєднав на одній сцені музикантів від джазу до блюзу. В авторській програмі гурту можна насолодитися запальними ритмами від соулу до ритм-н-блюз.

28 лютого: Yiddish Jazz Show у виконанні співачки GOLDA та Freedom Ballet 

Yiddish Jazz Show – це музична вистава з елементами імерсивного театру, де гість одночасно і глядач, і герой дійства. Ідеолог проєкту – співачка GOLDA  (Тетяна Амірова) – з дитинства знайома з цими піснями, їх віковою історією та особливим характером. У компанії з топовими українськими джазовими музикантами GOLDA знаходить нове прочитання забутим пісням, вдихає в них свіжість та змушує полюбити ці пісні навіть тих, хто до сих пір був зовсім не знайомий з єврейською культурою.

«Музичний спектакль» Yiddish Jazz Show вже тричі відбувся з успіхом в столичному Caribbean Club. Це гарна традиція, до якої приємно повертатися знову і знову, — розповідає GOLDA. — У цій програмі найголовніше – це атмосфера свята. Декорації, шоу, живий бенд, постановочні номери, костюми і танці від Freedom Ballet. Коли це все разом оживає на сцені – неможливо відірватися!».

9 березня: Aniko Dolidze Big Band  

9 березня унікальний джазовий оркестр Aniko Dolidze Big Band на чолі з вишуканою леді українського джазу Аніко Долідзе виступить з новою романтичною програмою «Для Закоханих».

У програмі вечора композиції про кохання – найважливіше почуття в житті кожної людини: My one and only love, Love is here to stay, Lullaby of birdland, Time after time та інші найромантичніші джазові композиції у виконанні джазового оркестру.

Дізнатися детальніше про кожну подію та придбати квитки можна на сайті caribbean.com.ua.

Медіа-партнер cеріїRadio Jazz.

Дата і час проведення: 21 лютого, 28 лютого, 9 березня 2021, початок о 19:00

Місце проведення: Caribbean Club Concert Hall, вул. Симона Петлюры, 4, Київ