Відкриття виставки «Танці та мандри» Ірини Годунової, 11.04.2016, Київ

11 квітня в київській галереї «Митець» відкрилася виставка «Танці та мандри» талановитої  художниці Ірини Годунової

Гості виставки побачили на картинах подорожі по містах, і не тільки нашої країни, відчули танці її душі. Любов до танців, любов до мистецтва, до образотворчого мистецтва писати вражаючі картини стали сенсом її життя.

Ця виставка вже не перша, яка відкриває почуття майстра, дарить людям радість спілкування з її творами. Кожна виставка ще більше надихає Ірину на нові чуттєві роботи. У кожній закінченій роботі, у кожній пройденій виставці залишається частина життя, душі майстра і водночас кріпне коріння його творчості. Так лінія міцних коренів і гілок проходить по всіх роботах художниці. Це свідчить про зміцнення її життєвого таланту як майстра пензля.

   Годунова1   Годунова5

З 2000 року Ірина Годунова член Національної спілки художників України, постійна учасниця виставок, має персональні та групові виставки в Україні та за її межами. Роботи Ірини знаходяться в музеях, приватних збірках України та багатьох країнах світу.

Будемо сподіватись, що і надалі мистецтво танцю буде крокувати світом разом з творчістю талановитої Ірини Годунової. Нехай життя, яке вона любить, її надихає.

Знайдіть вільний час, завітайте на виставку, пориньте в світ мистецтва, який завжди надихається такими людьми!

Фотографії — Сергій Комісаров

#‎OpenWorld‬

   Годунова7   Годунова4