І Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок “Puppet.UP!”, 30.09-04.10.2017, Київ

З 30 вересня по 4 жовтня Київський академічний театр ляльок презентує наймасштабніший театральний фестиваль столиці — І Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок “Pupрet UP!

Захід проводитиметься за підтримки Київської міської державної адміністрації та київського міського голови Віталія Кличка. Співорганізаторами фестивалю виступають Всеукраїнська громадська організація “Український центр міжнародної спілки діячів театру ляльок “УНІМА-УКРАЇНА” та Національна спілка театральних діячів України.

У конкурсній програмі фестивалю представлено вистави для дітей та дорослих 16 країн: Болгарії, Вірменії, Білорусі, Німеччини, Чилі, Аргентини, Франції, Хорватії, Колумбії, Грузії, Ірану, Туреччини, Португалії, Канади, Ірландії та України. Усі зарубіжні вистави презентуватимуться на українській сцені вперше.

Фестиваль є конкурсним. Планується робота солідного міжнародного журі — провідних театральних діячів України, Сербії, Угорщини, Грузії.

Передбачена масштабні акції по всьому місту.

30 вересня з 12:00 до 15:00 у всіх районам міста Києва функціонуватимуть соціальні майданчики із благодійними виставами театру та дитячих театральних колективів. Проводитиметься розіграш запрошень на фестивальні вистави.

30 вересня о 18:00 на Європейській площі стартуватиме міська театралізована хода «Puppet.UP!» з країнами-учасницями, барабанним шоу «Live Drums Show». О 19:00 на Контрактовій площі відбудеться прем’єра «Легенда про Київ» із гігантськими ляльками та театром вогню.

3 жовтня о 19:00 відбудеться святкування 90-річчя театру та прем’єра вистави для дорослого глядача «Як загину Гуска» за п’єсою М. Куліша. Постановники — провідні лялькарі України: творчий тандем режисера Оксани Дмітрієвої та художника Наталі Денисової.

Дата проведення: 30 вересня-04 жовтня 2017

Місце проведення: Київ