УкрБарви_14 січня 2016 року, в день Старого Нового року з успіхом відбулась Концертна програма «Щасливого Різдва» від ансамблю «Українські Барви» та зіркових гостей в УКРАЇНСЬКОМУ ДОМІ на Європейській площі

Кожного року Оксана Стебельська (керівник і солістка ансамблю «Українські Барви» та автор проекту) ще з 2000-го проводить концертні програми «Щасливого Різдва», які з успіхом проходять на різних концертних майданчиках Києва та інших міст і щозими з оновленою програмою і зірковими учасниками. В цьому році глядачі знову мали змогу поринути в атмосферу різдвяного дійства.

Так як колектив постійно підтримує військових і їздить з концертами в зону АТО, то і в мирному Києві теж не залишає без уваги та запрошує на свої концерти. Тож 14 січня концерт відвідали більше 250-ти військових, котрі воювали в зоні АТО, та капелани. Також завдяки прямій відео-трансляції ми мали нагоду он-лайн спілкуватись із нашими солдатами, що зараз перебувають в АТО, вітати їх і нагадувати їм про нашу любов, підтримку і вдячність за відвагу та героїзм.

На концерті — і в залі, і на сцені було багато зіркових гостей та друзів колективу різних професій. Зокрема, Андрій Куликов – Директор Громадського радіо та ведучий «Свободи слова» на ISTV, Влада Литовченко (громадський діяч), Остап Семерак (депутат ВРУ), Павло Табаков (переможець «Голосу країни»), гурт VRODA та ін.

А на сцені ведуча ТСН 1+1 Соломія Вітвіцька, оперна співачка Олена Гребенюк, фіналіст «Х-фактор» Олександр Павлік, Танцювальний дует міжнародного класу Погибіль Дмитро та Кушнір Альона з учнями танцювальної студії «11«, дитячий ансамбль «Зернятко», танцівниця східних танців Надія Бойко — творили емоцію Різдва разом у спільних ансамблях з організаторами — ансамблем «Українські Барви»: керівник і солістка — Оксана Стебельська – скрипка, вокал, Роман Кука — кларнет, вокал, народні духові інструменти, В’ячеслав Філонов – скрипка, банджо, Михайло Кашук – акордеон, Микола Томасишин – ударні, Артур Макеєв – бас-гітара.

В програмі святкового вечора відбувся Показ колекції Бутік-ательє козацького одягу «ОТАМАН», а «Українські Барви» продемонстрували спеціально створені «Отаманом» нові концертні образи. Супроводжував концертну програму відеоряд художніх робіт вітчизняних та зарубіжних художників різдвяно-зимової тематики.
Б’юті партнер – Студія краси «XTV» Тетяни Хлопик.

Спасибі усім ЗМІ за інформаційну підтримку.

Концерт став ще одніє подією у постійній співпраця з Департаментом Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України.

Спасибі усім, хто творив атмосферу вечора, бо робили це з любов’ю і віддачею.

Саме тому Концерт «Щасливого Різдва» — став яскравим різдвяним подарунком усім, хто прагнув відчути неповторну атмосферу різдвяного дійства..

У програмі концерту емоція Різдва у всіх його творчих проявах. Дивували і не звичним поєднанням, і аранжуванням, і якісним виконанням, і вишуканою презентацією, і ексклюзивною атмосферою. Не обмежуючись у стилях і жанрах, звучала різдвяна музика від класики і фольклору до блюзу і джазу. Колядки, щедрівки, народні та авторські мелодії, пісні, інструментальна музика, відомі світові різдвяні хіти в оригінальному аранжуванні колективу. Команда зіркових і професійних артистів, відеоряд художніх робіт вітчизняних та зарубіжних художників, ексклюзивна атмосфера, різноманітні сценічні ефекти.

Звучали новорічні популярні хіти, що творять атмосферу, такі як «White Christmas», «Santa baby», «Let it snow», «Joy to the world», «Jingle Bells», «We wish you a merry Christmas», «Happy New Year».

Колядки, щедрівки, народні та авторські мелодії, пісні, інструментальна музика, відомі світові різдвяні хіти, твори М. Леонтовича, М. Скорика, В. Барвінського, Й. Баха, Генделя в оригінальному сучасному аранжуванні колективу — усе це почули глядачі лише в одному концерті 14 січня.

Перший номер програми – прелюдія «Інтро», що передала зміст всього концерту, — це композиція із класичного «Joy to the world» Генделя, колядки «Добрий вечір» та американського хіта «We wish you a merry Christmas». Українські колядки отримали не стандартне забарвлення блюзом, квік-степом, кантрі у супроводі банджо чи губної гармошки, «Jingle Bells» українізували як «Їдемо санками», а всім відомий твір «Щедрик» Леонтовича зазвучав по-новому. І це далеко не всі цікавинки вечора.

Професійні артисти, 100% живий звук і багато сюрпризів!

За давньою традицією саме 14 січня українці святкують прихід Нового року. В такі дні ми усі потребуємо уваги і особливої святкової атмосфери. Тому в цей день дуже важливо надихати і давати надію, дарувати емоції і вселяти віру й любов. Такою була концертна програма 14 січня! До зустрічі на програмі «Щасливого Різдва» 2017!

З повагою та найкращими вiтаннями,
Оксана Стебельська
керiвник і солістка ансамблю «Українськi Барви»

автор і організатор щорічного проекту «Щасливого Різвда»
Тел.:+38 044 295 7395
Моб.тел.:+38 067 784 4613
ukrbarvy@ukr.net