31«Східниця трофі — 2016» — цьогорічне автомобільне дербі на Прикарпатті — долає нову висоту!

Несамовите гудіння моторів, пил і каміння з під колес, температура за бортом понад 35 градусів за Цельсієм. І поруч — лише руку простягни — дивовижної краси гірські краєвиди за лобовим склом обляпаних багнюкою по самі вінця позашляховиків.

46 команд, які з’їхалися на цей авто-мото-фестиваль із усіх куточків України, змагаються між собою, долаючи виснажливі кілометри підступних гірських перевалів.

Втім, давайте-но не забувати: «Східниця трофі — 2016» — це не лише змагання моторів. Це — безкомпромісна боротьба чоловічих характерів і нервів: як мовиться, хто — кого? Тут — не до сентиментів. Адже перемога — одна на всіх. І її ні з ким ділити чомусь не хочеться… Отож, боротьба і лише боротьба: із горами, з бездоріжжям, зі спекою, і, головне, із затятими друзями-конкурентами… І так — протягом трьох швидкоплинних днів червня. І так — із раннього ранку аж до пізнього вечора. Без упину, без права на помилку. А від себе додамо : джипінг на карах — класно! Адже так чудово усвідомлювати: гори, перекоси, болото, баюри здолати можна. Варто лише захотіти.

  33  36

«Східниця трофі — 2016» — це суцільний адреналін, який, власне і примушує завзятих приборкувачів гірських доріг долати все нові й нові перешкоди на шляху їхніх надпотужних автівок… Селищний голова Східниці Іван Піляк не приховує своїх емоцій: він задоволений! Адже 5-й ювілейний фестиваль «Східниця трофі — 2016» — це тисячі нових туристів, які вперше у своєму житті відкривають для себе благословенне Прикарпаття, це заповнені під зав’язку готелі і приватні садиби у самому селищі і на його околицях,це, врешті — решт, нові робочі місця для тутешніх жителів. Учасники перегонів пообіцяли голові Східниці Іванові Піляку, що відгулявши у широкому колі друзів ювілейний авто-мото фестиваль, вони одразу ж починають готуватися до шостого. Адже така вже вдача у цих загартованих асів доріг — вперед і лише вперед!

 32  37

Цікаві факти про фестиваль «Східниця трофі — 2016» можна дізнатися, подивившись програму «Світом крокуємо разом» на каналах Ukrvideotravel та Open World. А ми, автори цих каналів, висловлюємо щиру подяку селищному голові Східниці Іванові Піляку та президенту «Клубу щасливих людей» Трускавця Сергію Розорі за дієву допомогу в організації цієї зйомки.

Автор-оператор — Сергій Комісаров

#‎OpenWorld‬