%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%be1Президент Петро Порошенко відвідав документ-сервіс «ГОТОВО!»

Президент України Петро Порошенко ознайомився з роботою нового документ-сервісу «ГОТОВО!», який з серпня місяця працює у тестовому режимі та надає близько 200 адміністративних послуг за новими підходами та принципами «швидко та зручно».

«Ви знаєте, чим відрізняється колишній радянський ЖЕК, коли тебе зустрічають з похмурими бровами, і сьогоднішнє обличчя держави – симпатичні дівчата і хлопці, які натреновані й з посмішкою зустрічають. Дуже швидко оформлюються будь-які документи«, — поділився враженнями Президент.

Ініціатор проекту, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе детально розповів Президенту про переваги та новації центру:

«Ми прописали абсолютно нові стандарти роботи, якими керується документ-сервіс «ГОТОВО!», налагодили усі бізнес-процеси, розробили унікальне програмне забезпечення та набрали нову команду, яка формує сучасну унікальну культуру надання адмінпослуг – швидку, зручну, комфортну, європейську», — підкреслив він.
У свою чергу, керівник фронт-офісу документ-сервісу «ГОТОВО!» Анна Кузнєцова зазначила, що послуги центру стають все більш популярними для мешканців столиці та Київської області. «З початку роботи «ГОТОВО!» нашими послугами вже скористалися близько 15 тисяч осіб», — сказала вона.

   %d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%be5    %d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%be2

Президент України також поспілкувався з нашими відвідувачами та привітав Олександра та Анну — пару молодят із Донецька, які саме одружувалися у документ-сервісі «ГОТОВО!».

    %d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%be4    %d0%b3%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%be3

Довідка: Документ-сервіс «ГОТОВО!» — це сучасна установа, яка надає близько 200 видів державних послуг в одній будівлі за абсолютно новими підходами та принципами, серед яких швидкість, простота та зручність.

Відкритий простір без кабінетів, приємна атмосфера, ввічливий персонал, затишне кафе, кімната для дітей.