mk_poster_new212 жовня компанія «Ukrainian Film Distribution», українська анімаційна студія «Panama Grand Prix» і кінотеатр «Сінема Сіті» презентували новий анімаційний фільм «Микита Кожум’яка»!

В рамках презентації відбувся прес-показ, прес-конференція з творцями фільму, Червона доріжка, розважальна програма у фойє кінотеатру, вечірній показ для гостей.

Режисер стрічки – Манук Депоян, ролі озвучували відомі українські актори, ведучі та спортсмени, серед яких Віктор Андрієнко, Руслана Писанка, Сергій Сивохо та Василь Вірастюк.

     %d0%bc%d0%ba1   %d0%bc%d0%ba3

Анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» продовжує історію відомого героя Кирила Кожум’яки, який переміг останнього Змія,  тільки головним героєм цієї історії став його 12-річний син Микита, який не володіє дивовижною фізичною силою батька і тільки завдяки силі характеру повинен перемогти Змія та врятувати світ. У чарівному світі Микиту та його нових друзів будуть чекати багато смішних і динамічних пригод. Це — дивовижна казка із захоплюючим сюжетом і щасливим кінцем, в якій розповідається про щирі почуття, справжню дружбу і про те, що справжнє геройство не у фізичній силі, а у силі духу .
Фільм  знято за мотивами книги Антона Сияники «Микита Кожум’яка».

Фільм вийде в широкий прокат не тільки в Україні, а й в інших країнах світу, таких як США, Велика Британія, Франція, Японія та Німеччина.

У кінотеатрах України з 13 жовтня 2016 року!

mk_poster_newЖанр: Сімейний
Режисер фільму: Манук Депоян (режисер анімаційного фільму «Пригоди бравого вояка Швейка», Ялта-Фільм)
Постановник анімаційних сцен: Віктор Андрієнко
Художник постановник: Сергій Могильний
Сценаристи: Олена Шульга, Світлана Куценко
Композитор: Сергій Круценко
Продюсери: Дмитро Белінський, Ігор Рома, Ірина Манжосова
Тривалість: 85 хвилин
Країна: Україна
Компанія: «Panama Grand Prix»
Фільм  знято за мотивами книги Антона Сияники «Микита Кожум’яка».

Трейлер https://www.youtube.com/watch?v=agIQLx0JfRg