Стеценко112 травня київська галерея «Митець» (вул. Велика Васильківська, 12) презентувала виставку Ярослава Стеценка

Про свою творчість молодий і дуже талановитий художник пише: «Мій живопис можна охарактеризувати як новий, свіжий, непредвзятий, непередбачуваний та незіпсований погляд на сучасне мистецтво і те, яким воно може бути». Та і насправді, сучасне мистецтво може бути і таким новим, непередбачуваним для очей його шанувальників.

Після детального ознайомлення із роботами молодого київського митця Ярослава Стеценка присутні розуміють, що всі його роботи дійсно надзвичайно екстраординарні, незвичні, але від них дуже важко відвести погляд. І в цьому є талант художника, який вміє своїми задумками, фарбами гіпнотизувати не байдужих людей, чіплять за щось живе. Ярослав має свій особливий погляд на сучасне життя і цей особливий погляд, стиль ми бачимо в його картинах. Про таких художників, які до того ж не мають художньої освіти, кажуть, що у них талант від Бога.

Дуже приємно, що галерея «Митець», її директор Анна Лавреха завжди відчиняє свої гостинні двері для молодих талантів, які свєю творчістю дарять мешканцям міста любов до прекрасного мистецтва пензля, надихає і підтримує митців у їх творчій кар’єрі. Так побажаємо гарному художнику Ярославу нових  робіт, наступних виставкових прем’єр. А від галереї чекаємо показів нових талановитих імен.

Стеценко16      Стеценко6

АВтор-оператор — Сергій Комисаров

#OpenWorldInfo