Дубно день1 196Державний історико — культурний заповідник «Дубенський замок» зустрів учасників живописно-графічно-скульптурного симпозіуму

Сонячна погода, творчий настрій підштовхували учасників ознайомитися з експонатами замку, його територією, перейнятися історичним простором цієї землі. Прес-конференція митців, журналістів, господарів та гостей замку стала початком роботи творчого заходу, який в цьому році відмічає своє десятиліття.

Дубно день1 114 Вже десять років «Дубенський замок» в своїх стінах приймає творчих майстрів з різних міст України, які вивчають історію рідного краю, своїми роботами прославляють цю історичну пам’ятку, даруючи місту частину своєї творчої душі. Директор історико – культурного заповідника Леонід Кічатий зазначив, що подібні заходи, як цей творчий симпозіум, не тільки рекламують нашу спадщину інформаційно, привертаючи увагу більшої кількості туристів, але дають можливість поповнювати музей новими експонатами. І перший подарунок від творчої групи був зроблений художником графічного дизайну Андрієм Будником, який подарував заповіднику каталог та офорт «Український філософ Григорій Сковорода» від відомого українського художника Віктора Романщака.

Дубно день1 075 Дубно день1 021

І це тільки початок. По переду робота скульптора, який почав працювати з каменем, роботи художників, які подарують архітектурному музею свої пейзажні відчуття.

Дубно день1 110Дубно день1 140

Після прес-конференції дуже цікаву історичну екскурсію по музейному заповіднику провела екскурсовод Наталія Мельничук, розповівши про значні історичні події, які були пов’язані з життям замку. Це ще додатково надихнуло митців на творчість, на нові ідеї.
Ну що ж, побажаємо всім учасникам успіху на творчій дистанції!


#‎OpenWorld‬