dmu229-го листопада Український Дім в Києві об’єднав творчих дітей України

В Українському Домі команда журналу «Ukrainian People»  втретє провела щорічний фестиваль дитячої творчості «Діти за майбутнє України» з метою об’єднати національні інтереси та вшанувати українські традиції.

 

Фестиваль урочисто відкрили: Миколай Кулеба — уповноважений Президента України з прав дитини, Марина Кінах — заслужений журналіст України та Віталій Скоцик — лідер української Аграрної Партіі Початком заходу стало зворушливе виконання заслуженою артисткою Ярославою Руденко разом з дітьми  гімну України!

     %d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%b02        dmu1

У концерті прийняли участь понад 100 дітей з Львівської, Івано-Франківської, Житомирської, Київської, Миколаївської, Дніпропетровської та Харківської областей. Усі вони — вихованці відповідних вокальних та продюсерських центрів, серед  яких партнери заходу — школа естрадного мистецтва TALANT SCHOOL та рекламно — продюсерський центр ВІНКС.

Патріотичні пісні, театральні постанови з українським колоритом викликали вдячність та захоплення у глядачів фестивалю. Особливо зворушливим був виступ табору «Лісова Застава» у якому проходять реабілітацію діти з прифронтових зон. Цей унікальний заклад було створено волонтерами в Київській області, на базі покинутого санаторію, в літку 2014 року для дітей-переселенців. Також до фестивалю приєднались діти з МКП «Джерело», під керівництвом координатора поселення Оксани Лазебник.

     dmu111         %d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%b05

Підтримати дітей та подарувати свою творчість присутнім приєднались : народна артистка України, оперна співачка, Посол Миру Наталія Шелепницька,  Заслужена артистка України Ярослава Руденко, дует Анна-Марія Опанасюк, Народна артистка України Наталія Павлівська, заслужений співак України Олександр Бубліенко, музичний гурт «Горлиця-АРТ».

Партнерами фестивалю стали БО «Благомай та бренд PILKINS, ТМ «Гармонія», яка подарувала дітям подарунки та солодощі! Особлива подяка ТМ «Viva Victoria» та транспортно-експедіційній компаніі ARTLOGISTIC, а також «Школе Совершенства Лилии Олейник».

     dmu3         dmu2

Свято закінчилось врученням дітьми організаторам та партнерам заходу найбільшого рушника країни, розписаного побажаннями миру та злагоди нашій Батьківщині.

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b7%d0%b4%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%b04Фестиваль «Діти за майбутнє України» об’єднав тих, чиє життя назавжди змінила війна: одні діти втратили свої домівки, інші — батьків, які билися на сході аби ті домівки повернути. Та їх долі тепер нерозривно пов’язані між собою не лише смутком втрати – їх об’єднала надія. Надія на кращий новий день, на мирне майбутнє, на те, що, засвоївши уроки цієї війни, ми більше ніколи не будемо байдужими одне до одного. Бо ми, українці є одне ціле, один народ.

Організатори фестивалю вдячні кожному з вас за допомогу в організації заходу, за те, що разом подарували свято нашим дітлахам!

#OpenWorldInfo
#OpenWorld