%d0%b1%d0%be%d0%b3%d0%b4%d0%b0%d0%bd17 вересня у Київському Будинку Книги відбулася презентація книги про Богдана Струтинського — народного артиста України, режисера та художнього керівника Національної оперети України

Книгу презентували: автор — мистецвознавець Яна Іваницька, і головний герой — Богдан Струтинський.

На цю подію прийшли друзі та цінувальники таланту Богдана Струтиньського, який своєю наполегливою працею режисера та керівника театру довів, що український музичний театр, в основі репертуару якого твори класичного музичного мистецтва, може бути популярним, актуальним для сьгодення та збирати аншглаги.

Книга «Богдан Струтинський: режисер без вихідних» є новинкою театральної літератури. На її сторінках розкриваються таємниці однієї з найскладніших мистецьких професій. Окрім життя і творчості б. Струтинського, наводиться багато паралелей та фактів із біографій близько 90 режисерів минулого та сучасності, особлива увага приділяється жанру оперети та мюзиклу, в яких сьогодні працює режисер.

Вперше опубліковані невідомі факти з історії Національного театру оперети, який Б.Струтиньский очолює з 2004 року як генеральний директор та художній керівник. Також розкриваються деякі секрети менеджерської та продюсерської діяльності героя книги.