Вечір угорської музики «Перлини Дунаю», 19.05.2016, Київ

19 травня в Київському національному академічному театрі оперети відбудеться вечір угорської музики «Перлини Дунаю»

Це вже третій міжнародний проект, який здійснюється за підтримки Посольства Угорщини в Україні. Попередні концерти, «Кальман, король оперети» та Вечір музики Ференца Легара були присвячені творчості двох видатних майстрів жанру оперети —  Імре Кальману та Ференцу Легару.

Вечір угорської музики «Перлини Дунаю» представляє собою мікс інструментальної музики різних жанрів та вокальних фрагментів з оперет.  Під час концерту у виконанні оркестру та солістів Національної оперети, звучатиме музика Ференца Ліста, Бели Бартока, Золтана Кодая,  а також твори інших авторів, які надихалися до створення музики чарівною природою великого Дунаю — Гектора Берліоза, Йоганеса Брамса та ін..  Довершать вечір уривки з найпопулярніших оперет. Солісти, оркестр та балет Національної оперети, а також артисти з Будапештського театру оперети та мюзиклу виконають фрагменти з оперет Ференца Легара, Імре Кальмана, Пала Абрахама та ін..

«Цей проект поєднає музику угорських композиторів різних часів та стилів, а також музику композиторів з різних країн, які захоплювались угорською культурою та віддавали їй данину у своїй творчості. Крім того, у концерті беруть участь виконавці з України та Угорщини і це дуже символічно, оскільки об’єднує країни та дружні народи через мистецтво», — зазначив художній керівник Національної оперети, народний артист України Богдан Струтинський.

 «Я щиро радий, що у Київському національному академічному театрі оперети знову лунатиме угорська музика. Традиційним угорським вечорам в театрі, дружнім стосункам між Посольством Угорщини в Україні та Національною оперетою України ми завдячуємо самій опереті та талановитому, високопрофесійному керівнику театру – пану Богдану Струтинському.  Концерт 19 травня – це вечір дружби і взаєморозуміння між нашими народами, які поєднує любов до музики і до своєї Батьківщини», — зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень.

У концерті беруть участь солісти Київського національного академічного театру оперети  Любось Сагат, з.а. України Ася Середа-Голдун, з.а. України Ігор Левенець, Володимир Одринський, з.а. України Галина Грегорчак, Соломія Приймак, з. а. України Сергій Авдєєв, Валерія Туліс та солісти Будапештського театру оперети і мюзиклу Ноемі Сабо, Петер Лакі, Барбара Бордаш, Жолт Гомоннаі.

#OpenWorld

оперета угор муз