Святкування Міжнародного Дня Цирку в Національному цирку України, 14.04.2017, Київ

14 квітня 2017 року ДП «Національний цирк України» проведе благодійну акцію присвячену святкуванню МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЦИРКУ!

Організатором даного заходу є ДП «Національний цирк України» при підтримці Міжнародного бюро з питань протидії корупції та організованої злочинності, ГО Солідарна Україна.

Наших гостей чекають: виступи артистів Національного цирку України, учні дитячих циркових студій «Алле-Ап» та «Арсенал», які проведуть майстер класи з жонглювання та вміння працювати з хула — хупами, конкурс дитячого малюнку на тему: «Улюблені циркові тварини», нанесення аква — гриму, солодка вата, а для найменших відвідувачів ми підготували зустріч з веселими клоунами.

А також під час святкування на гостей чекає багато різноманітних конкурсів та розіграшів у тому числі сюрпризи і подарунки.

По завершенню святкування Міжнародного Дня Цирку — всі бажаючі зможуть власноруч випустити в небо гелієві кульки!

У рамках благодійної акції на виставу «Цирк на воді. Вода та Вогонь», яка розпочнеться о 18.00 будуть запрошені соціально незахищені верстви населення, учні спеціалізованих шкіл-інтернатів, дитячих будинків та діти бійців АТО.

Цирк — це справжнє свято, тому приходьте, щоб зарядитися масою позитивних емоцій.

Дата і час проведення: 14 квітня 2017, 16:00-17:30

Місце проведення: Національний цирк України, пл. Перемоги, 2, Київ