Фестиваль «Різдвяний Арсенал», 16.12.2015, Київ

Казка поруч ‒ варто лише простягнути руку, повірити і подарувати її своїм близьким!

Фестиваль «Різдвяний Арсенал» запрошує на найвеселішу, найяскравішу та найрізноманітнішу підготовку до свят, адже саме тут можна отримати заряд чудового настрою на весь різдвяний сезон.
Подарунки на будь-який смак, приємний і цікавий родинний відпочинок, захоплюючі майстер-класи, музичні виступи, тематичні програми ‒ все це створить ваш новорічний настрій ‒ світлий і радісний.
Якщо Вам хочеться наблизити свято, вибрати найкращі подарунки для дорогих людей, порадувати дітей і друзів подіями, що запам’ятовуються надовго, сховатися від зими в атмосфері затишку і творчості, фестиваль «Різдвяний Арсенал» гостинно відкриє двері в казку ‒ у світ добра і щастя.

У програмі фестивалю:
— Казкова інтерактивна квест-вистава «Новорічні пригоди Аліси в Країні Чудес»,
— концертна програма та масштабний ігровий простір,
— майстер-класи, non-stop та квест «Подарунки до Різдва»,
— beauty-corner та святкові фотозони,
— candy-bar, фудкорти та безліч різноманітних смаколиків,
— ярмарок подарунків для дітей і дорослих від більш ніж 100 кращих майстрів України;
— Пошта Святого Миколая;,
— дитячі книги та видання про мистецтво;
— низка цікавих книжкових подій для дітей і дорослих;
— майстер-класи від українських ілюстраторів та чарівні читання казок;
— численні цікаві розваги на будь-який смак!

У рамках Різдвяного Арсеналу щоденно проходитимуть вистави на тему «Новорічні пригоди Аліси в Країні Чудес». У формі театралізованої гри, в якій будуть задіяні як актори, так і відвідувачі, діти рятуватимуть Новий рік від підступної Королеви Сердець. Вона постійно вигадуватиме випробування, але чари Аліси, допомога інших мешканців Задзеркалля та веселі посмішки дітлахів зможуть подолати всі перепони, звільнити Діда Мороза і влаштувати грандіозне свято! Вистави відбуватимуться раз на 2 години. Спектакль триватиме 1 год. 20 хв.

Протягом грудня працюватиме Пошта Святого Миколая ‒ спеціальна скринька s.mykolay@ukr.net , за допомогою якої діти зможуть надсилати свої листи з проханням про святкову мрію. А 19 грудня з 11:00 до 13:00 Святий Миколай зустрінеться з авторами листів і виконає їхні бажання!

Постійний інноваційно-освітній проект «Мистецького Арсеналу», майданчик для дітей та підлітків ‒ АРСЕНАЛ ІДЕЙ підготував для юних відвідувачів серію різдвяних воркшопів, презентацій та багато цікавих сюрпризів!
Новорічні листівки, побажання, малюнки, сувеніри – все це можна буде виготовити своїми руками і подарувати дітям, які особливо потребують нашої уваги і тепла.
АРСЕНАЛ ІДЕЙ традиційно запрошує школярів та дошкільнят разом з батьками відвідати Лабораторії Мистецтва, Науки, Інновацій, Art&Book, Фінансів та Біології, які працюють паралельно з кожним проектом Мистецького Арсеналу, взяти участь у в активностях, інтерактивних лекціях та освітніх програмах.

Протягом грудня долучайтеся до благодійності разом з АРСЕНАЛОМ ДОБРИХ СПРАВ, який продовжив свою роботу на РІЗДВЯНОМУ АРСЕНАЛІ. В передчутті Зимових Свят АРСЕНАЛ ДОБРИХ СПРАВ впровадив низку благодійних акцій, щоб у найбільш чарівну пору року створити маленьке чудо та святковий настрій для якомога більшої кількості людей, які потребують допомоги:
— Благодійне різдвяне кафе (БФ «Кожен Може» та благодійна бібліотека Дієслово). Кошти від продажу будуть направлені на медикаменти для дітей постраждалих від війни.
— БО «Благодійний фонд «Добра Листівка» спрямований на збір коштів для тих, хто потребує цього найбільше. Мета буде досягатися шляхом друку та розповсюдження листівок з українською тематикою. Щонайменше 3 грн. з кожної листівки будуть спрямовані на адресну допомогу у м. Житомир, сім’ями з дітками-інвалідами.

Акредитація преси: http://goo.gl/forms/6pjDWAbfzh

Більше про подію за посиланням http://artarsenal.in.ua/event171.html

Дати проведення: 16 ‒ 20 грудня 2015
Місце проведення: «Мистецький Арсенал»
Початок роботи: 16 грудень з 15:00 до 21:00
Офіційне відкриття: 16 грудня в 18:00

Організатори проекту:
НКММК «Мистецький Арсенал»,
Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

#OpenWorld