Дитяче великодне свято від благодійного проекту KIDS FOR PEACE, 27.04.2016, Київ

Справжнє свято лише тоді, коли навколо веселі та щасливі діти!

Завдяки ініціаторам благодійного проекту KIDS FOR PEACE дружині народного депутата ВР України, послу доброї волі у питаннях екології, співавтору та організатору всеукраїнського проекту HelpSport Інні Силантьєвой, громадському діячу Оксані Воробйовій 27 квітня в Києві, в ресторані  SANPAOLO відбулось дитяче свято з великодніми майстер-класами, подарунками та сюрпризами.

Ініціатори та організатори такого цікавого благодійного проекту подарували дітям чудовий великодній настрій!

KIDS FOR PEACE – благодійний проект, направлений на підтримку Силантьев3дітей, які зіткнулись з життєвими труднощами (переїзд з зони проведення АТО, неповні родини, проблеми із здоров’ям).

Чужих дітей не буває!  Під цим гаслом, на свято малечі завітав народний депутат ВР України Денис Силантьєв, щоб привітати малечу з одним з найбільших християнських свят, разом з ними прийняти участь в майстер-класах.

Під час програми малюки вчились прикрашати паски з професійними кондитерами ресторану Sanpaolo, який щиро привітав своїх відвідувачів.

Присутні на святі: шеф-кухар та телеведучий  Сергій Калінін допомагав дітям розфарбовувати пасхальні яйця, малюванню вчила дітей талановита художниця Лідія Селянко, а від артиста та ведучого Сергія Костецького діти прийняли участь в танцювальному майстер-класі.

Родзинкою свята став виступ чарівної співачки Оксани Стебельської, яка не тільки прийняла участь в розфарбуванні дитячих пасочок але, в хороводі  навчила діточок заспівати аутентичні пісні-гаївки. Дитячим радощам та задоволенню не було меж.

Давайте завжди пам’ятати, що щастя та здоров’я дітей – запорука сильної країни, нашої України! Хай їм щастить!

Автор-оператор — Сергій Комісаров

#OpenWorld

 Силантьев1     Силантьев4