Урочисте нагородження найуспішніших жінок українського бізнесу: 10.03.2021, Київ

размещено в: Актуальные | 0

Церемонія урочистого нагородження лідерів рейтингу найуспішніших бізнес-леді України відбудеться 10 березня, побачити церемонію можна буде онлайн.

Журнал «Власть денег» вже другий рік представляє читачам рейтинг 25 найуспішніших жінок українського бізнесу. Участь в рейтингу -високе досягнення, адже світ бізнесу в Україні традиційно вважається чоловічим.

Щоб відзначити найяскравіших, ефективних і креативних бізнесвумен України, «ВД» проведе 10 березня 2021 року урочисте нагородження лідерів рейтингу. Будуть відзначені учасниці рейтингу в 10 спеціальних номінаціях. Серед них — New Business Woman, в якій будуть відзначені учасниці, які в 2020 році змогли запустити новий напрямок або новий бізнес. Керівниці компаній, які доклали значних зусиль для боротьби з пандемією коронавируса, отримають нагороди в номінації «Виклик часу». Бізнесвумен, які успішно поєднують кар’єру та сім’ю, відзначать в номінації «Сім’я і бізнес»,а учасниць рейтингу, які ламають гендерні стереотипи і керують «традиційно чоловічих бізнесом», — в номінації «Сила жінок». Награду в номінації «Власть денег» отримають учасниці, найбільш ефективно проявили себе в сфері фінансів і бюджетування, а в номінації Beautiful Business — учасниці, які ведуть бізнес з використанням незвичайних візуальних ідей. Бізнесвумен, які в 2020 році відстоювали свободу слова й інтереси бізнесу в медіасередовищі, будуть відзначені в номінації «Свобода бізнесу».

Серед читачів ІГ «Картель», яка видає журнал «Власть денег», було проведено онлайн-голосування, в ході якого читачі визначили переможницю рейтингу 25 найуспішніших жінок українського бізнесу в номінації «Лідер суспільної думки».

Дізнатися імена переможниць можна буде в ході урочистого нагородження 10 березня 2021 року — побачити його можна буде онлайн.

Дата і час проведення: 10 березня 2021, початок о 16:00

Місце проведення: рестораний Комплекс Queen, Набережне шосе 25, Київ

Трансляція церемонії онлайн: https://www.facebook.com/events/728418311148379