Мистецький простір ARTAREA відновлює роботу! з 06.02.2021, Київ

размещено в: Актуальные | 0

Мистецький простір ARTAREA відновлює роботу з 6 лютого 2021 року!

 

Як і більшість творчих проектів ми вимушені долати локдауни, економічні негаразди, невизначеність. Та ми не вдаємося до відчаю. І хоч  зустрічі з нашими поціновувачами були зупинені з 20 листопада 2020 року, наша команда не припиняла творити. Щоб розпочати новий рік оновленими і запропонувати нові програми та простори.

Гостинно запрошуємо вас. За одним вхідним квитком ви переглянете:

— Масштабне імерсивне шоу «ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження», Велика та Мала зала Digital Gallery;

— Три персональні виставки українських митців XX-XXI століть (художників Ф.Павленка та І.Куделіна, скульптора О.Владімірова), “БЮРО ЖИВОПИСУ, графіки та скульптури”.

В проекті «ARTAREA ЧАСУ. Перезавантаження» ми об’єднали внутрішній світ Людини, велич Природи та Космічні образи за допомогою мистецтва та цифрових технологій. Щоб дослідити інші Світи, Час і Вічність, зв’язок Людини з Природою та Всесвітом.

Ми кличемо тебе вийти за межі буденності, щоб з’ясувати чи існують кордони між Людиною та Часом, між Особистістю та Всесвітом? Чи все існує одне в одному, в тендітній, проте чудодійно безмежній безперервності життя? Поринути в  Єдиний Космічний Океан, який понесе до тріумфу, захвату, імпульсів радості,  де світить світло без світла, де існує тьма без темряви, а думка — без думки, до мрій Космічної Творчості, щоб почути голос Часу — і краще зрозуміти себе.

Переглянувши проект люди творчих професій отримають натхнення та нові ідеї, хто потребує переосмислення — очищення та оновлення, хто шукає сенсів буття — ствердження та пізнання себе.

“БЮРО ЖИВОПИСУ, графіки та скульптури” — виставка-продаж творів українських митців від класики до авангарду.

Колекціонери, поціновувачі мистецтва, дизайнери інтер’єрів знайдуть справжні доступні твори серед  великої кількості представлених робіт.

Щомісяця в “БЮРО ЖИВОПИСУ, графіки та скульптури” проходять персональні виставки творів українських митців.

Затишна атмосфера дозволить надихнутися мистецтвом, спонукатиме до роздумів про вплив мистецтва на людину, вплив митців та творів один на одного, причин зародження мистецьких течій та стилів.

Щиро ваш Мистецький простір ARTAREA.

Вартість квитків:
Повний — 200 грн.
Пільговий* (діти, учні, студенти, пенсіонери) – 100 грн.
Учасники бойових дій* — 50 грн.
Особи з інвалідністю* — безкоштовно.
Родинний 2 + 1 (2 дорослих + 1 дитина)* — 400 грн.
Родинний 2 + 2 (2 дорослих + 2 дитини)* — 450 грн.
* пільгові квитки — за наявності посвідчення.

Ми дотримуємось усіх карантинних норм та протиепідемічних заходів, запроваджених КМУ: температурний скринінг учасників заходу, масковий режим, наповненість діджитал галерей до 50% місць одного залу, витяжки в залах працюють в режимі відведення повітря.

Години відвідування: субота-неділя з 11:00 до 20:00.

Місце відвідування: Мистецький простір ARTAREA, вул. Софіївська 11-15, Київ