Анжеліка Рудницька збирає друзів, 07.06.2016, Київ

7 червня о 19 годині у Національному палаці «Україна» (малий зал) відбудеться традиційний благодійний концерт до дня народження співачки, телеведучої, художниці, громадської діячки Анжеліки Рудницької, в якому візьмуть участь друзі іменинниці: Віктор Павлік, Марина Одольська, Діля, Ілларія, Тоня Матвієнко, Ярмак, Оксана Білозір.

«Це не просто концерт, де разом з друзями ми будемо співати для вас нові та улюблені пісні. Дуже прошу усіх, хто мене любить і хоче привітати із днем народженням – зробіть велику ласку – замість букетів та подарунків приносьте дитячі ігри та набори для творчості й розвитку дітям із сиротинців, що у зоні АТО, — коментує подію Анжеліка. — Кожен куплений квиток на концерт – це ваш благодійний внесок для відпочинку дітей із зони АТО у літньому таборі. Ми усі виснажилися за роки війни, але я знаю, що разом ми можемо все!»
Іменинниця обіцяє під час концерту презентувати нову пісню.

А сам день народження 11 червня планує відзначати у Краматорську, де центральному парку о 19 годині відбудеться її концерт, під час якого співачка вручить путівки у табір дітям.

Головний інформаційний партнер — 5 канал.

Інформаційна підтримка — «Еспресо ТВ», газета «Порадниця», «FM-TV».

Дата та час проведення: 7 червня 2016, початок о 19:00

Місце проведення: Національний палац мистецтв Україна, вул. Велика Васильківська, 103, Київ

#OpenWorld

Рудницька 07.06_2