27-й Благодійний Ярмарок IWCK, 30.11.2019, Київ

30 листопада Міжнародний жіночий клуб Києва проведе 27й щорічний Благодійний ярмарок «IWCK Charity Bazaar»

Під час заходу посольства і представники іноземних держав організують виставку і розпродаж різноманітної національної продукції.

Всі зібрані під час ярмарку кошти будуть спрямовані на підтримку благодійних заходів для допомоги жінкам, дітям, людям похилого віку та інвалідам в Україні.

Протягом 27 років МЖКК від імені Міжнародної спільноти Києва організовує один з найбільших фандрейзингових заходів в Україні, метою яких є допомога місцевим жителям, які її потребують.

Це об’єднує посольства та багато місцевих волонтерів для створення дивовижного видовища на перших вихідних грудня та для того аби зібрати достатньо грошей для фінансування конкурсу грантів Міжнародного жіночого клубу Києва. Міжнародний жіночий клуб передає кошти зібрані під час Ярмарку місцевим організаціям, які допомагають жінкам, дітям, людям похилого віку та інвалідам в Україні.

Благодійний Ярмарок — це також чудова можливість здійснити незабутню подорож, відчути культуру та спробувати кухню усього світу. Щороку різні країни гордо демонструють свої ремесла, сувеніри, національну кухню, напої, музику та фольклор. Це єдиний захід у Києві, де ви можете спробувати індонезійську їжу, випити чеського пива і передати своє різдвяне побажання Санта-Клаусу одночасно і в одному місці. Ще й більш того, день буде сповнений багатьма культурними програмами, національними костюмами, прапорами та позитивним духом.

Цей особливий день буде наповнений багатьма культурними програмами, музичними і танцювальними виступами, національними костюмами, прапорами і піднесеним настроєм.

А в Дитячому Куточку дітей чекають різні розваги, де вони зможуть взяти участь в танцювальному майстер-класі, зробити ляльку-мотанку, навчитися надавати першу медичну допомогу тощо.

Кульмінацією заходу стане розіграш цінних призів, серед яких буде сертифікат на відпочинок до Туреччини від Coral Travel.

Відвідайте Благодійну Ярмарок і долучайтеся до благодійності.

Вартість вхідних квитків:
90 грн — для дорослих за продажем квитків ексклюзивно на сайтi www.Studydive.com до 29.11.2019
20 грн — для пенсіонерів та дітей з 12 до 18 років
120 грн — для дорослих квиток в день ярмарку в касi заходу та на сайтi www.Studydive.com 30.11.2019
Вхід безкоштовний — для дітей до 12 років, людей з обмеженими фізичними можливостями та ветеранам АТО, за наявності посвідчуючого документу

Продаж квiткiв:
https://studydive.com/en/the-27th-iwck-charity-bazaar-vip-ticket-2852
https://studydive.com/ua/27th-iwck-charity-bazaar-2830

Дата і час проведення: 30 листопада 2019, 10:00-17:00
Місце проведення: НСК Олімпійський, вул. Велика Васильківська, 55, Київ

#OWItv
#OWIFilms
#OpenWorldInfo
#OWIFilmsStudio
#ВідкритийСвіт
#OpenWorldОткрытыйМир