23-ий благодійний ярмарок, 05.12.2015, Київ

Міжнародна спільнота у Києві допомагає Україні

Міжнародний жіночий клуб Києва (дружини дипломатів, експати, іноземні бізнесмени) організовують Ярмарок, аби зібрати гроші для тих в Україні, хто потребує допомоги. Цього року ВСІ НАДХОДЖЕННЯ з цього ярмарку підуть на потреби сиріт, людей похилого віку, дітей з особливими потребами, та інших людей.

За традицією, Ярмарок проходитиме у такий спосіб:
— Посольства іноземних держав продаватимуть на своїх стендах свої національні та традиційні продукти (зокрема, продукти національної гастрономії та напої). На сьогоднішній день 40 посольств підтвердили свою участь, Більше 6 ніж торік.
— Буде також продаватися секондгенд та побутові прилади, пристрої, ДВД-диски та багато інших речей
— Ярмарок супроводжуватиметься культурною програмою (національна музика, національні танці, ) з усього світу
— Діти матимуть можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах та іграх, що мають коріння у культурних традиціях. Для цього на Ярмарку буде спеціально облаштований Дитячий куточок.
— Відвідувачі можуть спробувати удачу у Великому Raffle / Лотерея і виграти цінні призи, як авіаквитки, подарункові сертифікати для ресторанів і готелів, посольства кошика …

Організатор заходу – Міжнародний жіночий клуб Києва. Це неурядова неприбуткова організація, створена 1992 року групою жінок з інших країн, що проживають в Україні. Головою групи є пані Інгабор Крістофассен, перший посол Бельгії в Україні та перший президент Міжнародного жіночого клубу Києва. На сьогоднішній день організація налічує понад 250 учасниць з понад 59 країн, зокрема представниць дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні; жінок, які працюють у культурних та бізнесових спільнотах та дружин дипломатів і бізнесменів. Попередній, 22-й Ярмарок зібрав 2,4 мільйонів гривень.


Платня за вхід: 70 грн для дорослих, 20 гривень пенсіонери та дітей що старші 6 років

Усі кошти, зібрані на Ярмарку, підуть на благодійність.

Дата і час: 05.12.2015, 10:00-17:00
Місце: НСК «Олімпійський», Велика Васильківська, 55

#OpenWorld